P: Konfa, može i u dijelovima

Discussion in 'Računari i komponente' started by efo, Jul 15, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. efo

    efo Komšija

    i5 2140m
    6GB RAM (4+2)
    Asus GTX 750 Ti 2GB
    Samsung Evo 850 250GB
    FSP PNF 400W

    Komplet 180 KM. Mašina služila najviše za Dotu.

    Moguće kombinacije:
    -bez SSD-a (a sa HDD 80GB ako treba) 110 KM,
    -bez grafe (ima integrisana) i sa SSD-om 120 KM,
    -bez grafe i SSD-a (HDD 80GB kome treba) 50 KM,
    -solo grafa 90 KM,
    -solo SSD 80 KM.

    Konfiguracija je u malom kućištu, koje je ništa posebno, tek toliko da posluži svrsi. Ploča ima oštećen Sata port, drugi je ispravan. Mini itx format je u pitanju.

    Treba još spomenuti to da se komp iz nekog razloga pali malo duže nego što bi trebalo, tj. pali se nekih 3-5 minuta. Prvo mu treba jedno pola minute da skonta da sam ga upalio, pa onda malo na prvih par post prozora zastane, razmišlja kud će šta će, ali ono što je glavno ne zapne da se ne može upaliti, nego se uvijek upali. Nisam testirao do čega je to tačno, navikao sam brzo na to i sad kad ga upalim, prohodam par minuta, vratim se i on je upaljen. Jedino što sam probao je reset biosa i to nije pomoglo.

    Imam i monitor koji može ići za 60 KM, ili u kompletu sa cijelom konfom za 220 KM. Radi se o vrlo solidnom Fujitsu 24" 1920:1200 (16:10) TFT monitoru, vrlo dobrog stanja, minimalne packe.

    Možete ponuditi i neke kombinacije koje nisam spomenuo eventualno, pa ćemo vidjeti.

    Lokacija je Ilidža. Šaljem gdje treba, samo kupac plaća dostavu.
     
    Last edited: Aug 10, 2020
  2. efo

    efo Komšija

    Bump, mali edit oglasa i cijena.
     
  3. esmeraldo

    esmeraldo Aktivista

    još monitor tu?
     
  4. efo

    efo Komšija

    Tu je, samo bih ipak radije prodao barem značajniji dio konfiguracije prije nego ode i monitor.
     
  5. efo

    efo Komšija

    Bump, novo sniženje.
     
  6. efo

    efo Komšija

    Bump, finalna cijena.
     
  7. efo

    efo Komšija

    Može lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.