P:maticna 775

Discussion in 'Računari i komponente' started by Ismar, Feb 4, 2010.

  1. Ismar

    Ismar Novi član

    Biostar P43B-A7 70KM
    kupljeno u tuzli, gelenec, 30.09.2009.
    lokacija tuzla
    zainteresovani nek se jave na [email protected]
    garancija ima, doduse ona je na cijelu centralnu, ne znam da li ima samo na maticnu, nemam tog papira na kojem pise samo garancija od maticne, to moram vidjet u genelec..
    sa zainteresovanim se moram dogovoriti, jer nemam rezerzvne maticne, pa tek kad ubacim novu koju namjeravam kupit, i kad bude sve ok, tek onda mogu prodat
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nema od te garancije nista, ona vazi na cijelu centralnu, bolje bi prosao sa garancijom da si uzimao kao komponente pa sam sebi sklapao. Budici da imas jos dosta garancije na sve zovi servis 035 251-110 pa vidi sa njima za zamjenu jer na zadnjoj naljepnici imas sta ne smijes raditi, tako da ti je savjet ne radi nista na svoju ruku ak zelis zadrzati garanciju.
     
  3. Ismar

    Ismar Novi član

    kako mislis za zamjenu ??
    da njima dam ovu, nadoplatim i uzmem drugu ??
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mislim da ne vadis sam plocu i ne stavljas sam novu ak mislis zadrzati garanciju na ostale stvari, a ne mozes vrisiti zamjenu ploce u Genelec-u, vec kada nadjes nekoga ko ce kupiti tu plocu nemoj sam rastavljati ako ti je garancija draga vec dogovori sa servisom da oni odrade ak mozes.
     
  5. Ismar

    Ismar Novi član

    ma i nije mi toliko draga..vise me nervira..ne mogu ni prasinu ocistit u centralnoj dok ne zovem genelec, i ne vuce mi se stalno pc gore do njih..ako nadjem nekoga da hoce kupit plocu, sam cu je izvadit i rijesit sve, neka ode garancija..
     
  6. Ismar

    Ismar Novi član

    refresh
     
  7. Ismar

    Ismar Novi član

    refresh
     
  8. Ismar

    Ismar Novi član

    bump