P:proc,pojacalo,el gitaru

Discussion in 'Računari i komponente' started by Stihoklepac, Apr 12, 2006.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Gitara imitacija gipsonke
    procesor ZOOM GFX-707
    pojacalo YAMAHA HY-10G III

    dajte ponude
     
  2. OmChO

    OmChO Aktivista

    mozel samo gitara i koliko...
     
  3. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Koliko ti je procesor?
     
  4. postal dude

    postal dude Aktivista

    kake ponude Bog te neubio pa ti prodajes bolan,
    koliko amp ide?w*?
     
  5. OmChO

    OmChO Aktivista

    AJD ERECI CIJENE BA....
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    gitara 130km
    proc 140km
    pojacalo 140km

    sve zajedno 399km
    :D

    usput procesor i pojacalo su maltene nekoristeni


    samo se dogovorite da to prodam u jednom danu ...
    usput prodajem i 21brzine bic star godinu dana odvezen od radnje do alipashinog polja...

    rjesavam se skalamerija u stanu pa eto ...ako ko hoce u kompletu sve uzet ...
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    koji je bic :) ako je ono smece iz robota i sl. ne zanima me... ako je sta kvalitetnije reci cijenu pa cemo da vidimo....
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    U pitanju je smece iz ilidzanke ....ono nemogu da vjerujem da sam za ono dao 180km

    eto prodajem ga za 130km
    Ako nista felge sic i pedale su ok
    prednja zadnja amortizacija jedino sto je ram ruzan i relativno losh
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    jebi ga... ja kontam sad da sebi uzmem sta malo bolje...
     
  10. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Maca,puno ti je taj procesor, barem za mene :D , znam koji je, kako izgleda i koliko kosta vani... :mrgreen: ......tako da ti dajem za njega 80 KM. :? Skontaj, pa javi na pm,ako ne ode i ako budes zainteresovan ili jednostavno ostavi mi broj na pm, pa cemo se cuti i pokusati dogovoriti.
     
  11. OmChO

    OmChO Aktivista

    ee ljudi molim vas mozel mi neko pojasnit sta je taj proc.....isto tako mogu li samo kupit gitaru......inace ne znam svirati ali ono gotivim gitare a ta se ne cini skupa...dakle mozel ko pojasnit sta je proc i et pojacalo mada mislim da znam sta je pojacalo hvala....
     
  12. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Pokusacu ukratko :) :
    Pojacalo - sprava u koju utaknes gitaru, odnosno, kabl od gitare, da bi jednostavno receno uspio bilo sta cuti. Umjesto njega, kao alternativu mozes koristiti i kakav dobar aktivni zvucnik.
    Procesor - sprava koja sluzi za procesiranje signala koji posaljes iz gitare; u prevodu, kad provuces zvuk kroz procesor, mozes dobiti razlicite boje tog zvuka, birajuci razlicite parametre na procesoru;
    El. gitara - gitara na struju :)

    Ovo bi ti, moj Omcho, bilo ono osnovno za pocetak da barem znas sta kupujes! :)
     
  13. OmChO

    OmChO Aktivista

    ovak prvo hvala stormu za detaljno objasnjenje....dakle ja bih rado kupio tu gitaru iako ne znam svirati.....ali hebiga gotivim gitare pogotovo elektricne pa sta ja znam zelio bih je imati zato stihoklepac moze li slika?....isto tako ne bih kupovao proc ni pojacalo...jedino mozda pojacalo...
     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  15. OmChO

    OmChO Aktivista

    oces mi prodat samo gitaru?ako oces da odma zavrsimo....