P:Razer lycosa

Discussion in 'Računari i komponente' started by JasonH, Nov 28, 2008.

  1. JasonH

    JasonH Aktivista

    Znaci polovna je , dobije se cijelo pakovanje , 1 naljepnica za fanove rejzera i tako to .
    Ima malo ostecenje na strelici prema gore , spala boja , al ostale tipke su sve extra , također prilagođena je nasem jeziku te se nalaze slova
    Š Đ Ž Č Ć

    Ako neko nezna , svjetla na tipkama nemoraju biti sva upaljena od jednom , to regulisete pomocu touch screen-a .
    Cijena sitnica : 85 KM

    lokacija Sarajevo
    tastatura LYCOSA 150 KM je kod amche nova , a kod mene isto nova 90 KM , nisam odigrao 2 war-a na njoj .. Lako se prilagoditi .
    Mogucnost slanja u Tuzlu .
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Jesi li siguran da je mogla spasti boja od 2 wara? :roll:
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma to je onaj gumeni premaz. Oguli se nakon pet dana koristenja tastature na tipkama koje se najcesce koriste.
     
  4. Bumbe

    Bumbe Aktivista

  5. JasonH

    JasonH Aktivista

    Vidis , vedo , objasnjenje ..
    Ja igram na WASD i nista , neznam ni kako se izlizalo , ova tipka , strelica , nisam je dotako 5 puta
     
  6. JasonH

    JasonH Aktivista

    bump
     
  7. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    ta nova za 90, ima li kakvu garanciju?
     
  8. JasonH

    JasonH Aktivista

    Kako mislis nova , nisam shvatio pitanje..
    Ova nema garancije u radnji , al reko Dog ako se sta prirodno pokvari , on vraca pare ..
    Nebitno kod koga je tastatura..
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dog je rekao da vraca pare tebi ako ti se pokvari za neko razumno vrijeme. Hem je to razumno vrijeme proslo, hem nema smisla da neki peti vlasnik mene ganja ako mu se tastatura pokvari. Nidje veze.
     
  10. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    ...tastatura LYCOSA 150 KM je kod amche nova , a kod mene isto nova 90 KM...

    ja kontao da i ti prodajes nove, a tu svoju zacijenio 85 jer je kao nova :smt003
     
  11. JasonH

    JasonH Aktivista

    90 km nova , pa ni u Americi nije tolko :)

    dog , izvinjavam se.
    Znaci tastatura nema garanciju.
     
  12. JasonH

    JasonH Aktivista

    bump.