P: Samsung 43" HDTV

Discussion in 'Računari i komponente' started by Neo Bahamut Zero, May 26, 2006.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dakle, na prodaju je Samsungov RP (rear projection) HDTV model SP43T8HE, najjaci model iz T8 serije. Od funkcija i karakeristika mi pada slijedece na pamet (koga interesuje vise nek pita):
    - 43" (109cm)
    - format slike: 4:3
    - 100Hz natural scan / 100Hz digital scan / progressive scan
    - podrzane rezolucije: 480i / 480p / 576i / 576p / 1080i (HDTV)
    - Real reflect system pro zaslon
    - DNIe (digital natural imaging engine)
    - DNR (digital noise reduction)
    - 2x40W integrisani zvucnici sa TruSurroundXT funkcijom
    - A2/Nicam stereo / ekvilajzer
    - ulazi/izlazi: RF, 3x SCART RGB, 2x Component, 1x Composite, 1x S-Video; stereo audio out
    - PIP, PAP, PAT, Dual screen
    - LNA (low network amplification)
    - Teletext HiTTX2.5 sa 2000 stranica memorije
    - audio/video preseti, regulisanje temperature boja, zaustavljanje slike
    - automatski fokus
    - child lock
    - originalni stalak za a/v komponente na tockove, posebno kupljen (u vrijednosti od 299KM)

    Mislim da je to sve sto se karakteristika tice. Treba i napomenuti da ima puuuno manju masu od dosta manjih CRT uredjaja. Sve navedeno je staro manje od godinu dana (ne znam tacno koliko, morao bih pogledati racun). Cijena TV-a sa navedenim karakteristikama i stalkom je 2800KM.
    Ko je zainteresovan nek se javi ili ovdje ili na PM, pa cemo se dogovoriti za dalje. Bez spama i glupih primjedbi molim. Lokacija: Sarajevo, Grbavica.
    :arrow:
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    e nije da ti hoću pokvarit biznis, ali sam ja isti takav vidio u lokalnoj radnji za pola manje :D :D :D

    šta se kupuje?
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e jebga vec mi kvaris biznis, al nema veze. ovdje u Sarajevu nema zagarantovano. :wink:
    skupljam lovu za Sony Bravia X seriju (1080p matrica) - vjerovatno 46" :mrgreen:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    fino, fino... ajde neću da smetam više - sretno :wink:
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Iron koji bubreg prodajes :mrgreen:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    lijevi. smeta mi u zadnje vrijeme. :mrgreen: ma prodajem ovo i skupljam lovu taman da nekad u decembru uzmem neki fin 1080p tv. jest da nece biti ispod 7K KM, ali trajace barem 8 godina. i da PS3 ne stoji usamljen.