P2P postavke za ADSL

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alive, Mar 20, 2006.

  1. Alive

    Alive Novi član

    Zdravo

    Kada hocu da skinem neki fajl sa shareaze,kazee itd. ne ide mi nikako protok informacija.
    Sto se tice otvaranja internet stranica sve je ok ali ovi p2p programi ni jedan ne moze.

    Shareaza mi kaze da mi je komp. "firewalled". a nemam nikakav firewall program.Imam XP Pro.Zna li neko kako namjestiti postavke da se podaci mogu downloadovati?
    Pokusavao sam sve ali nista...pa ako neko zna
     
  2. Alive

    Alive Novi član

    Ma ovo nece nikako,nadje fajlove za download ali kada treba da ih skida nista,isto kao da nisam na netu.Neki mu vrag neda....
     
  3. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    mozda morash neke portove otvoriti, znam za e-mule da se mora ako hocesh da normalno skidash. predpostavljam da ti je windows firewall ugashen..
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ja na DC++ stavim an passive i radi.
     
  5. [tota]

    [tota] Aktivista

    Nece tako na dosta hubova search ;)
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Ne stavljaj onda winkija, već pomozi u problemu.
     
  7. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ne znam za DC++ ali e-mule sa otvorenim portovima nadje vishe sourcea za download, a malo se i brzina popravila.
     
  8. Alive

    Alive Novi član

    Ma u mene covjece nece nikako download,znaci nema brzine nicega isto kao da nikako nisi na netu.Kaze mi da ima neki firawell koji mu neda ali ja firewella nemam jedino da nema ruter neki svoj firewall???