Pa gdje je cestitka?

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Thomas Angelo, Sep 25, 2006.

  1. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Pa gdje je cestitka za Ramazan?

    Pa valjda nije tesko izdvojiti 2 minute za Copy/Paste sa BIHnet-a.Valjda ima neko ko je pripadnik islamske vjeroispovjesti, kako kaže BIHnet.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Hade ba ne tripuj.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    postis za sebe ne za cestitku....
     
  4. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Sta fali nekome hajd' eto onako pozelit sreću i rahatluk?Svi site-ovi to imaju osim HW-a i GA-e.Svaka cast BBC-u :)
    ( http://news.bbc.co.uk/2/hi/africa/5361264.stm )

    Za prosli Ramazan je bila cestitka, ali eto hajd' ne morate.Bas me briga.Kao sto Qler rece postim za sebe ne za cestitku.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Bice bolan polako :roll:
     
  6. vnm_

    vnm_ Komšija

    ne razumijem tvoj problem...ja ti zelim srecu i rahatluk kroz citavu godinu i mimo ramazana, tako da iako je zaboravljena cestitka ne vidim razlog da se dize tolika frka oko toga tipa svi imaju a vi nemate...
     
  7. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ramazan je najveci praznik muslimana i zasluzuje cestitku
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Dajte ba ljudi koje licemjerstvo nikad se pocetak ramazana nije cestitao na HWB vec samo Bajram.
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    slazem se, ali da li zasluzuje Ramazan bahato ponasanje tipa ovi imaju vi nemate, kako to da vi nemate, ispade kao neka optuzba...ako ti smeta fino kazes "Ocekivao sam cestitku, zao mi je vidjeti da je nema, ja upucujem istu svim muslimanima."

    ja vjerujem da nebi nastala nikakva rasprava da je tako bilo...
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    Meni cestitka nije potrebna 8)