Panasonic Viera 32" LCD-TV TX-32LE60

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by emirz, Jun 11, 2007.

  1. emirz

    emirz Novi član

    Vasa misljenja,nov je 1500KM sta mislitie o njegovim performansama i da li se isplati uzeti ovaj model?
    Hvala
     
  2. PoSmatrac

    PoSmatrac Novi član

  3. PoSmatrac

    PoSmatrac Novi član

  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    reci mi da se salis? pa kojeg vraga si mu onda stavio 720p ekran na linku? i jos u njemackoj? i jos sa nestvarnim kontrastom? 1080p tesko da ide ispod 1400E.
    enivej, bjezi od samsunga ko od vraga i idi na sony ili sharp, odn. na panasonic/pioneer ako ti je plasma draga.

    dakle, taj panasonic ne valja bas cemu. daj maksimalnu cifru koju si spreman iskesirati pa ce se skontati nesto.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    za 1500km možeš dobit panel, tuner, hdmi i daljinski... 1080p možeš dobiti uz malu nadoplatu kako je gore napisao bahamut.
     
  6. emirz

    emirz Novi član

    Eh ovako, hvala vam na komentarima kao prvo, zamalo da se zaletim i kupim ovaj Panasonic...gledao sam na njemu promotivni materijal i boje su odlicne i iznenadilo me kako su jasne crvena i zuta boja.Ali, posto se ja skoro pa nikako ne razumijem u LCD-Plasma tehnologije mogao sam se zeznuti. Zelim LCD, nikako plazmu, spreman sam dati 1500, eventualno dodati jos 100KM ako se bas bude moralo.Namjeravam to platiti cash-om pa tako se moze racunati i na popust od 5-10%.
    Znaci LCD 32" 1500-1600 KM
    Hvala vam na pomoci, prepustit cu vama da mi predlozite sta uzeti...
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za tu lovu se moze naci Sony 32S2000 ili malo noviji S2010, 2530 (najbolji i najljepsi imho). Ili pricekaj jos jedno mjesec dana da vidimo kakve ce cijene biti novih S3000 modela. Mozda ce te Samsung iste velicine doci manje love (ili 5" veca dijagonala za iste pare), ali ja odavno trubim da ne bih vise nikad Samsunga u zivotu kupio, a plus jos su i ruzni sa onom piano black farbom. Nemoj isto tako gledati ni zastarjelu Sonyjevu A10 seriju, kao i noviju U seriju (totalni low-end). Pored Sonyja moze proci i Philips/Sharp/Toshiba, ali sumnjam da ces osim Philipsa naci sta drugo.

    Naravno nijedan TV ti nece iz prodavnice dati ok sliku (cak su i ostali integrisani preseti fuj) vec se moras zadati i stimati satima da ispadne kako treba i roviti po servisnim menijima. Jedina mana ovog Sonyja sto sam naveo je 1 HDMI port, ali opet kasnije se to moze nekim switchbox-om nadomjestiti.
     
  8. emirz

    emirz Novi član

    Ma Samsung me fakat ne interesuje, Sony ako moze za ovu lovu to je super...
    Jedino jos da sacekam mjesec dana da vidim tu S3000 seriju...ali vidjet cu jos.
    Philips mi vec uveliko preporucuju, ali je ponuda slaba, Sharp i Toshiba nisu zastupljeni ovdje.
    Mislim da za ovu cifru ne mogu traziti neku ekstremno dobru TV, ali eto, barem da ne bude losa, odnosno sto bolja za ove pare...

    Sada me zanima gdje bih mogao naci tu S seriju Sony-a u Sarajevu?
    Hvala
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    S serija je najrasprostranjenija u gradu tako da je mozes naci skoro svugdje. Preporucujem prodavnicu u Skenderiji (kod Tatoo shopa, ne znam naziv), TehnoMag na MarijinDvoru, MobilMediju na Malti, i jos malo u Robotu. Uglavnom se prodaje S2010 model. Ako planiras gledati i dosta regularne televizije, Bravia Engine jako dobro radi deinterlacing i HiRes konverziju. Dizajn nije bas kao kod V, D, ili X serije naravno, ali mnogo bolje od svakog "Sammy-ja".
     
  10. emirz

    emirz Novi član

    Jel' to ona prodavnica skroz u cosku kod Collegium Artisticum-a? Tamo sam i nasao ovaj Panasonic-ov model, i primjetio sam da su dosta povoljniji od ostalih... cak ima jedna Samsung 32" koja je za, ni manje ni vise, 400KM jeftinija od istog modela u Mobil Media- Dobrinja. Imali su samo jedan Sony-ev model prosle sedmice, ali su rekli da mogu poruciti skoro pa svaki model koji nadem na net-u...uglavnom hvala na informacijama.
    Pogledat cu koliko bi izasao 32S2530...pa ako opet budem neodlucan...javim se opet za savjet.
    Hvala