Panini 2014 Brasil Slicice

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, May 10, 2010.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja samo hrvate dobivam, evo gotovo popuniti njihovu stranicu

    duple imam, karima benzemu, logo nigerije i hrvatske, mikela i sapher taider iz alzira
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Fali li tebi koja od moje 4?
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma fale meni svi, ali ja trazim svog prezimenjaka Spahića, treba mi on
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    hehehehe

    Meni otisao Buffon, dao ga za Sunjica. :D
     
  5. efo

    efo Komšija

    Evo vec par likova popunili ovaj online album, mene zanima kako? Koje su cheatove koristili kad mozes maksimalno 5 paketica na dan otvoriti. Ja sam svaki dan po 5 otvarao i mjenjao i imam tek 38% popunjen album, mislim da je maksimum oko 40% tom logikom jer se oni fan stickeri dobivaju "free" uz zamjenu slicice igraca iz te zemlje.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I ja sam bas to gledao. Onaj Kolumbijac sto je popunio za to mu trebalo 700 slicica, sto je 140 pakovanja, za sta bi mu trebalo 28 dana da otvori kada bi otvarao po 5 pakovanja dnevno.

    A kad je startao online album ono, prije 4-5 dana?

    Jedino ako nisu imali pristup nekom test periodu, kao beta-i... Ili su nasli kakav cheat kao sto ti kazes, kojim mogu otvarati vise paketica na dan.
     
  7. efo

    efo Komšija

    Pise i podatak za koliko dana su popunili, ovom jednom pise za 2 dana...
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da, da. Sigurno je sve 'po zakonu'. :lol:
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    koji je uzitak u skupljanju online a ne ovih stvarnih slicica ? ne znam bas kakva je satisfakcija tu,hocete li moci za 20god nekako naci na netu i imati bas lijep osjecaj ? samo pitam da ne kaze neko da provociram..
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ustedio za patike i jaknu, divan osjecaj :lol:
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ustedio i ovako i onako,i da sam skupljo i da nisam,samo bi jeo za 3km uzinu da nisam skupljao a sa skupljanjem markica dvije..sve se moze kad se hoce
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Normalno da se moze kad babo daje pare.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    pa sad ti napisah kako skupljam al eto,glavno je da ti dobro znas u kakvoj sam finansijskoj situaciji i to imam li babe i ko mi daje pare..

    mani se offa ponasas se djetinjasto..
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    150-200 km. Nije mi svejedno.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ti pitas kakav je ceif online skupljati, ne pitas moze li drugacije. Ti ako mozes izvaliti 150KM za par sedmica, sto da ne, ali vecina nema taj luksuz.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Opet suplja o parama i roditeljima.
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Opet suplja o cejfu. Manite se OT-a.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako cemo iskreno, ja nebi imao cejf skupljanja slicica, kao sto sam imao kad sam bio klinac. Jednostavno se nebi mogao toliko uziviti u to, kao sto sam prije rata, i netom poslije rata. Svi u raji mi skupljalju sad, pa me opet nije privuklo niti jednom. Nije svega mi. Svi nosaju slicice razmjenjuju, ganjaju sta im fali, a meni svejedno. Mogao sam i ja to finansijski podnjeti, ali jednostavno me nije privlacilo, + zao bi mi iskreno bilo dati 150-200km na album, koji cu pogledati jednom godisnje, ako i to. Sada da sam skupljao, samo bi mi bilo vazno skupiti nase, i prestao bi dalje se baviti tim. Nebi mi bio neki cejf skupljati jos 600 nekih panjeva tamo koji me u ovom trenutku bas i ne fasciniraju niti intrigiraju toliko da bi ih morao imati.

    Svakom njegovo, ako se vama skuplja, super. Ne osudjujem ni sekunde. Online sam poceo cisto da ovako ubijem 10-20 minuta dosade kad naleti.
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja poljepio album.-..
    Cisto da odgovorim pattonu :D

    Pattone, kad smo bili klinci nismo imali para, nije se masivno skupljalo, samim time teze se dolazilo do slija, kao i veci cejf bio naravno.
    Ja sam skupio album samo iz jednog razloga. Jer je BIH u Brazilu :)
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    .