Panini 2014 Brasil Slicice

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, May 10, 2010.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ovako treba nekih 128km bez duplikata da bi covjek ubacio sve to..
    Ja radije taj novac skupljam da kupim prvi dres BH repke na SP u Brazilu :)
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Ima dosta nacina ustediti u toku dana da si priustis barem dva paketica, radije cu sliba kupit nego kafu popit...
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    A ko je Seo? Osim search engine optimiziation ne postoji nista slicno, pogotovo ne ime :D Moze biti Sejo, ali Seo ne moze.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    U pravu je Juki ..

    Seo je Sead Kolasinac,prozvala ga raja tako :cool:
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Dobih jutros album:)) uzeh 2 paketica i tako zasad nema nasih :/
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Ma prozvao ga neko nepismen :D
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ama zahebancija,hebemu misa znam i ja kako je pravilno :smile:
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Napokon ih ulovi, dok se malo nakupi duplih pa cu staviti spisak, duplih i koje mi fale!

    [​IMG]
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Gdje ces nakon 5 paketa pisati koji ti fale jadan ne bio :D Meni moji salju diplomu u petak pa cu gledati da uvalim album I jedno 50tak paketa, valjda bude kakve gotive :D
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ja se moram raspitati kako se moze naruciti onaj cijeli paket u kojem dolaze paketici i da li bi bilo jeftinije nego da odem i kazem teti na trafici dajte mi sve iz tog paketa :lol:

    jucer do 13h je haman sve rasprodano bilo,jedva nadjoh u nekoj trafici na Mejtasu(15. trafika koju sam obisao),jest da sam se nahodao ali bilo je isplativo..

    prvih 50 sliba i nijedna dupla :grin:
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    ..i u paketu dobbijes 20-30 igraca sa ostalih more duplih. Kako bi ti se nasmijao. Ko kada je onaj oplodio 100 kokošijih jaja da krene sam sa "proizvodnjom" a njemu se izleglo 100 pijetlova.. hahahha

    Šalu na stranu, dobra ideja. Kladim se da je mnogo jeftinije ali se kladim da je dosta paketića isto pakovanje u tom jednom paketu.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    ne isplati se gubis cejf :)
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    nije nije,uzelo je vec nekoliko raje ~25 duplih su imali
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko paketića dodje ?

    bhd - Slažem se ali ko' kada smo "IT" pa prvo sto mi pada na pamet.. "a da se slikice nekako printaju".. hehe..
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahahahaha
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    nisam siguran,ako se ne varam ili 50 ili 100, ugl momak kome je jucer stigao paket,imao je 20-30 duplih..

    ovo drugo je palo na pamet i mom jaranu,nadju se na netu slicice i isprintas ih(ovo je mislio u slucaju poslije prodaje slicica pa koliko mu ih bude falilo)..
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Napisao sam!
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Sorry Juka :D Pogresno sam razumio napisano :)

    Ono sto sam primjetio po "pricama" da svako trziste ima ciljanu grupu. Npr: Englezi ce imati vise Engleza I sl.

    Da li ima razlike u samim slicicama, odnosno da li tu ima stampe na nasem jeziku ili je sve isto?
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    Mislim da su slicice na svim trzistima u EU iste, samo se albumi odns neke stranice albuma stampaju na lokalnom jeziku!
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Koliko je album a koliko su slije :D ?
    Hvala :D

    Ev vidjoh u starijim postovima . Pfff poskupe slije , da su makar ubacil 7-8 komada il da je pola marke .