PayPal problem

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Sena, Jul 24, 2011.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ljudi imam jedno pitanje..Neki dan ja odem da kupi 1500 golda logujem se na acc i odem da platim preko paypall i dobijem declined,Probam za par minuta prodje i vidim da je zlato uredno na mom acc.Ali sutra u banku 2 puta je odbijeno cak sam i mail dobijo za dvije transakcije odem na paypal acc i vidim tamo jedna trancaskica completed a druga otkazana.I onda banku opet kad tamo pise da je novac na ceknaju nekom malo googlam i vidim da mozda paypall drzti novac iz negok razloga.Sta vi mislite o ovom.Trebam sad uskoro da obavim vecu transakciju preko paypall i nebi volio da bude belaj.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel Unicredit banka?
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nije nego raifisen
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni se na Unicredit dešavala uvijek dupla rezervisanja, platim jednom a uvijek taj iznos x2 rezervisan, međutim, to se sredi nakon par dana.

    Jednom sam kupovao dres na arsenal.com, klikao bar 7-8 puta da platim, uvijek dobijao declined, međutim sutra imam šta da vidim u banci,
    900KM otišlo sa računa, kaže ženska mi samo vidimo to kao urednu transakciju haha, šta ima uredna transakcija. Peglao sam se sa nekom
    trebom iz kartičnog poslovanja u Mostaru, Unicredit banka, dok mi to nije vratila na račun. Ne znam stvarno šta ti je činiti, pričekaj par dana
    vjerovatno će se jedan iznos vratiti na račun.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma nisu neke pare .13km.Citam da jos ljudi zali da poypal zadrzi pare.Cini se da necu neko vrijeme koristii paypall dok ovo ne sreedim.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Paypal zadržava 30 dana pare kada primaš lovu, ovdje ne vidim razloga da paypal nešto zadržava jer si platio.

    Prije da je do banke. Velim ti, kad god plaćam sa karticom Unicredit banke, jedan iznos ode,
    a drugi isti bude rezervisan par dana praktično dupla cifra mi fali sa računa, a kroz par dana se jedan vrati.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Onda odoh sutra u banku da vidim
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nevezano za ovo meni se jednom desilo na iznosu od 300KM da sam platio i novac je otisao tako na cekanje i tako bio jedan mjesec poslije cega se vratio na racun tako da me besplatno dosla roba :D. Ali nisam isao pay pal-om vec direkt karticom.