PiP - B450 Aorus Pro, 5600x, 16gb ddr4 3600mhz, EVGA 3060ti i razne komponente

Discussion in 'Računari i komponente' started by Bardock, Feb 28, 2024.

  1. Bardock

    Bardock Novi član

    Pozdrav, vec dugo mi se povlace neke stvari pa sam odlucio da ovo rascistim. Takodje mijenjam plocu ram i proc kombo, pa ce i to ici na prodaju, zajedno sa grafikom, jer je nova vec stigla.
    Ove random komponente ispod su odmah dostupne, a za ovaj kombo iznad tek za nekih 10-15 dana

    Gigabyte B450 Aorus Pro (update uradjen na zadnji bios sa oktobrom 2023, ploca sad podrzava 5xxx seriju) - PRODANO
    Ryzen 5600x - sa AMD Wraith coolerom (nikad nije radjen OC) - PRODANO
    Ram DDR4 2x8GB Corsair vengeance 3600mhz 16CL
    EVGA XC 3060ti (takodjer nikad nije radjen OC)


    Dostupno odmah:
    Ryzen 2600 sa coolerom od 5600x (cooler nov neotpakovan) - PRODANO
    Ram DDR4 2x8GB Corsair vengeance 3000mhz 16CL - PRODANO
    Ram DDR3 4GB Kingston HyperX 1600Mzh
    Ram DDR4 2x8GB SO-DIMM 3200Mhz (izvadjen iz Lenovo legion 5 pro 2021, prakticno nov, jer sam odmah po kupovini ubacio vise memorije)
    Napajanje Cooler Master silent pro 700W, modularno. - proslijedio prijatelju

    Lokacija Sarajevo
     
    Last edited: Mar 16, 2024
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Kolko grafa? Da nema garanciju
     
  3. Bardock

    Bardock Novi član

    Na zalost nema garanciju, a i da ima ne bi bila ostvariva jer sam je kupio u aprilu 2021 preko Ebaya. Stid me kad vidim koliko sam je platio, ali valjala mi je cijelu koronu pa evo do sad.
    Iskreno ne znam, na piku su cijene divlje pa necu da lupam gluposti. Cekam procjenu forumasa
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Zasto su ti iskljucene poruke i ne moze ti se poslati poruka??
    Da pitam onda ovdje...da li postoji mogucnost da sastavis komplet konfiguraciju od ovih gore komponenti koje jos nisu dostupne i da kazes neku cijenu koliko bi sve bilo...moze i bez graficke a i sa.Naravno ako dolazi u obzir ova opcija.Mozes pisati meni u poruke.
     
  5. Bardock

    Bardock Novi član

    Niko da baci procjenu
    Može lock da ne stoji dzaba.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pošalji mi kontakt na pp.
     
  7. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Iskreno nezahvalno je necije procjenjivati jer moze se uvrijediti i misliti da mu neko ponizava.Najbolje ti je vidjeti po piku kako se krecu cijene pa sam skontati sta ti je isplativo.
     
    zippoo likes this.
  8. Stryker

    Stryker Komšija

    Cijenjeni kolega, uključi privatne poruke pa da ti ljudi šalju ponude.
     
  9. Bardock

    Bardock Novi član

    Uspio sam sad naći opciju, uključio sam poruke.

    Za kolegu iznad, nema ljutnje nikakve, i na piku sam stavio sve ispod svake cijene.
     
    Picoooka likes this.