PiP: HDD Seagate Barracuda 7200.10 200 GB, ATA

Discussion in 'Računari i komponente' started by Strik3r, Oct 23, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Kako piše u naslovu. Barracuda 200GB, uglavnom stajao iskopčan, jer nemam dovoljno IDE slotova na ploči, ali ispravan 100%. I ono malo vremena sto je radio, koristio se kao storage, tako da se nije puno ni vrtio. S obzirom da ne znam ni otprilike koliko da trazim za njega, najbolja ponuda prolazi :) Može čak i neka kombinacija za drugi SATA disk istog kapaciteta, ili veceg, uz doplatu, itd. Smislit cemo nesto, hajmo ponude.

    EDIT: Evo cijena po komandi. U Plusu je ATA Seagate od 160GB 86,50 KM. Ja cu dati ovaj od 200GB za 65. I to je to.

    EDIT: Duzan sam svima izvinjenje. Disk je Barracuda 7200.8. Ovi koje sada imam su 7200.10, sa pogresnog sam procitao oznaku. Cijena 55 KM.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Najbolja ponuda ovdje ne prolazi, jer se oglas brise ako cijena nije navedena. Procesljaj malo strane i domace prodavnice pa izvuci neku razumnu cijenu...
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Ako uzmes 50KM. udaraj se nogama u dupe od srece.
     
  4. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Nek si ti meni to tako fino rekao.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Tako ti je kako jeste, ja sam prodao 2 komada po 500GB i sa vise od godinu garancije za 200KM.
     
  6. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Nije meni do love, nego mi treba gigabajta. Ja bih ovaj zamijenio, najradije. Mislim da je moja cijena postena, dobar je disk, nije puno koristen, u dobrim uslovima je skladisten, a i u poredjenju sa cijenom diska manjeg kapaciteta.
     
  7. Nihad

    Nihad Aktivista

    Poslao sam ti PM.
     
  8. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Prodato, lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.