Pipe kod 7600gt

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by djenan, Mar 14, 2007.

  1. djenan

    djenan Novi član

    Mogu li se otvorit pipe kod 7600gt agp i sa kojim programom da to uradim i kako, nisam to prije radio
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Zaboravi na otvaranje pipa sa 7600 serijom.
     
  3. MetaMen33

    MetaMen33 Novi član

    oznaka gt ti je oznaka za najjaci chip u seriji kartica da imas GS ili LE oznaku mozda bi i mogao nesto otkljucavat ako to cip podrzava ali na toj kartici nemas sta otkljucat

    npr bio jednom chip 6800 on ti je imao 16 pipeline-ova od kojih nisu bili neki ispravni pa ih je nvidia zakljucala,,,pa ti je nastala 6800 LE

    a oznaka GT je isla na kartice koje su imale svih 16 pipeline ispravnih :)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Zar nije Ultra najjaci chip?

    Znaci 7600gt ima sve otkljucane pipe dok ''gs'' i ''le'' nemaju?

    Buraz, nije bas tako sto ti mislis.
     
  5. MetaMen33

    MetaMen33 Novi član

    :roll: ajde uzmi bilo koju LE karticu pa poprckaj malo sa rivatunerom pa ponovo napisi post,,,a isto tako uzmi i gt pa opet napisi post i stavi sceernshot da vidimo kolko si ti to pipova uspio otkljucat na gt kartici

    btw ovo govorim za 6800 seriju ali svejedno 7600gt nema sanse da ista otkljucas osim ako je zakljucas u vetrinu sa lokotom pa je otkljucas :lol:
     
  6. 3125

    3125 Komšija

    Rokni se.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    momak cak tvrdi da je modabilnost kartica 100%-tna... :lol:
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Buraz ja kad sam otkljucavao pipe na 6800le ti si sa nanom komio buraniju u avliji.

    Uzmi PCI-e varijantu 6800le, pa otkljucaj sta ako moze.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    OMG, pokidat cu se... :lol: :lol: :lol: :lol:

    sulu svaka ti dala.... :D
     
  10. MetaMen33

    MetaMen33 Novi član

    looooool nemogu vjerovat,

    sami sebi pljujete u tanjur i bacate blato na svoje ime

    sulu udostoji se i editiraj i svoj post kad si vec moj

    zivjeli vi meni decki

    :smt002

    i da nebude zabune ovaj koji je postavio post pita za AGP a ne za PCI-e i stvarno mi nije jasno zasto si ti spomeno PCI-e i otkljucavanje pipova na pci-e kartici o tom slot-u uopce nije rijec,,,

    bez uvrede sulu ali mislim da ti citas izmedju redova
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  12. MetaMen33

    MetaMen33 Novi član

    eto pa sta ja govorim cijelo vrijeme gt 6800 AGP da nebude opet zabune nemozes otkljucat a 6800LE agp mozes jer neki pipovi nisu ispravni i softwerski su zakljucani a moguce ih je otkljucat i umjesto 8 njih mozes koristit 12 ili 16 kao sto koristi GT (16 pipeline)

    jebemu misa imao sam i jednu i drugu i znam sta pricam i cak mozes flash-at bios sa modificiranim bios-om GT kartice da ti nepise LE nego GT

    znam probao sam i to a ishod tog pokusaja necu reci nego probajte :)

    a gle datum racuna kad sam se ja zajebavao sa tom karticom

    http://img71.imageshack.us/img71/591/racuniw7.jpg

    ipak nisam sa nanom buraniu radio u avliji kad si se ti zajebavao sa pipovima :) :wink:
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    dosta ba sa natezanjima. ljudi to ovdje sve znaju odavno, pa nema potrebe da trosis vrijeme u objasnjavanju...