pitanje jednog nooba

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by otto_von_grunt, Aug 25, 2011.

  1. otto_von_grunt

    otto_von_grunt Novi član

    Pozdrav

    Nije da sam se naglo odlucio za obradu videa nego sam dobio (citaj naredjeno mi je) da instaliram OS i software na kompu koji ce biti za to.
    Problem je sto u kompu imaju 2 kartice od matrox-a, jedna je RTX2 a druga je RT2500. RTX2 mi nije problematicna, drajveri su instalirani i sve je ok (mada neznam kako provjeriti radi li). Problem je RT2500 za koju nemaju drajveri u win7 x64, a drajveri koji se mogu skinuti sa stranice nemogu se instalirati jer su za stariji sistem instalacije. Dodatno ova kartica mi pravi probleme pri startanju kompa (asus dsbc-d maticna) jer bios prijavljuje gresku.

    Zna li neko sta mogu da napravim sa ovim svim? Da li mogu da izbacim RT2500 i da kazem da nije potrebna ili nesto drugo?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  3. GW

    GW Moderator

    Koliko vidim, to su dvije kartice za istu stvar. Tako da mozes probati izbaciti rt2500.
     
  4. otto_von_grunt

    otto_von_grunt Novi član

    Izgleda da ce ipak biti format c: i onda instalacija windows xp x64.....

    nemogu da se peglam i objasnjavam kupcu da je nesto viska.... kad ocigledno ni on nije svjestan....

    hvala u svakom slucaju svima.