pitanje vezano za msn messenger?

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by kamikaza, Mar 12, 2007.

  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    pozz.

    interesuje me kako da napravim "ono" kad pritisnem F2 (Voice clip) da salje ono sto slusam u WMP a ne da snima sa mikorfona.... to sam vidio u druga medjitim on nezna kako je to napravio .... :?:
    zaboravio sam napisat da on koristi Winamp mozda je i do tog ?
     
  2. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Otvoris volume control, odes na options, properties.
    Otvori ti novi prozor. Odaberes adjust volume for recording i dole otkacis sve zvucne komponente. Pritisnes OK.
    Zatim ti otvori recording panel. Gdje ti je za recording oznacen microphone. Prebaci na wave out mix.

    I mozes testirati da vidis da radi tako.
    Otvoris sound recorder, pustis pjesmu ili bilo sta da svira, te kliknes record na sound recorderu. Vidjet ces kako snima tu pjesmu koju si pustio, odnosno, sve zvukove koji se proizvedu na PC-u, zato pazi sta gledas ili slusas :)
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Control Panel - Sound and Audio Devices - kartica Volume - Advanced - Options - Properties - klik na Recording - OK - oznacis Stereo Mix.
    Smanjis volume negdje na 2. crticu od dole (znaci tiho) i jos onda malo u WMP smanjis zvuk i eto ga.

    A isto tako mozes jos lakse doci do toga ako imas onaj mali zvucnik dolje desno. Dvoklik na njega - Options - Properties - klick na Recording - OK - oznacis Stereo Mix.

    I onda ako hoces kasnije koristiti mikrofon moras ici sve kao i prije, samo na kraju odabrati Microphone.