Pitanje!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by acmeR, Jul 25, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. emir_m

    emir_m Novi član

    trazim maticnu do 100 km
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    E svaka ti cast! Prvi post i odmah spam! Ovo si trebao u oglase staviti i lijepo napisati kakvu maticnu trazis,za koji procesor tacnije koji socket dal AGP ili PCIe! Procitaj ta pravila foruma tu sve pise i sve ce ti biti jasno!
     
  3. emir_m

    emir_m Novi član

    trazim maticnu do 100 km.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    :lol:

    Šega lik.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ovo je preseravanje. Bez uvrede.

    Ugasi na Gridu AA 1680 i procitaj nam fps pa upali 8xAA pa nam procitaj fps.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ajde ne kenjkaj, nisam ti ja kriv sto ti 3870 umire kad upalis AA. :lol: :lol: :lol:

    Gdje sam rekao da igram na 1680, te da se radi o 8xAA? :lol:
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa ne umire ni 3870 na rezama ispod 1680.

    Nego ti ne kenjkaj i daj nam ss tog gdje kad upalis AA fps spadne za 2 frejma.

    Nemoj mlatit prazu slamu, plaho si mi jak na rijecima.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    glupa prepirka. evo ja imam x1950 i jos nikakvih problema sa igrama. sve je in the eye of beholder (jel se tako pise) tj. sve je subjektivno. ako stopa malo smanjim rezu, kad sam mogao pola zivota igrati na 1024-768 sto ne bi i sad :)
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    A kad uzmes igru koju neces moci igrat ni na toj rezi, preci ces na 800x600? :)
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    onda cu mijenjati graficku. glupo je davati pare za top graficke. evo moja kosta polovna 120KM a igram vise od pola igri bez problema. za godinu dana cu platiti tu 4870 150KM i opet cu se sit naigrati. a ti ces opet izvaliti bruku para za neku noviju radi 10fps koje golim okom ne mozes vidjeti.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Necu, ali samo zato sto insistiras. :lol:

    BTW bas sam probao no AA vs. 8xAA, nema pada u framerateu. :smt003
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Pazi grid je dobro optimizovan tako da nema pada ni na 3870 sa 4xAA na 0AA (1280x1024) mozda malo toliko da je neprimjetno, a zna se sta je rv770 sa AF i AA jede malu djecu to ne treba ni komentarisat.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa to je to, a on trazi dokaze.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da crno na bijelo. Ako nemas cime potkrijepit tezu, bolje je ne laprdaj. Ponasas se ko malo dijete.

    Ja ne kazem da rv770 ima problema sa AA, nego mi nebulozna izjava da sa je ukljucenim i iskljucenim AA razlika u 2 frejma, kao sto ovaj strucnjak tvrdi.
     
  15. nFare

    nFare Komšija

    Pa ja upravo rekoh da sam se iznenadio da skoro nije bilo nikakvog pada na 3870 sto znaci da 4850 pojede za dorucak 8AA i pita ima li jos :lol:
    Ne tvrdim nego predpostavljam..
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koliko god dobro RV670 radio AA (a znamo da je prilicno los u tome), RV770 to radi nekoliko puta bolje. Bolje i od GT200.

    @Alibegovic: jos jednom ponavljam, necu ti ovdje stavljat screenshotove da bih dokazao da sam u pravu. :lol:
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma nisi ti nista dokazao. :)

    Dokazat cu ti ja za par dana dok dobijem 4850. :lol:

    Aj zivio.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vjeruj, nisam na to spao. :roll:

    Ide ovo pod kljuc, jer se davno skrenulo s teme.
     
Thread Status:
Not open for further replies.