Podloga za stakora

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Vedo, Apr 5, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Pozz svima,
    zelio bih kupiti kakvu dobru podlogu za ovaj MX Revolution , ala SteelPad ili sl. Citao sam negdje da su neke podloge nekompatibilne sa laserskim mishevima ( meni to nema logike, al eto) pa me zanima vasa preporuka do nekih 50 KM.
    PS: Ako ko ima da proda polovnu ili novu nek se javi na PM :wink:
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ima u formelu neka razerova podloga. Nisam bas obracao paznju, pa ako naletis tamo baci oko.

    EDIT: Cini mi se da je manits u pitanju.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    A ima li kakva oznaka te podloge (jer su navodno neke ne kompatibilne sa laserskim misevima) pa da malo prerovim po netu kakva je ta? Ev skinuo sam njihov cjenovnik medutim ne vidim tu podlogu koju si naveo
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Pogledaj Icemat, steelpad, func, everglide....sve ovisi šta možeš naci kod nas i koliko mozes love dati, ni QPad nije loš, a pogledaj ako možeš nabaviti SteelPad QcK+, a ni Razer eXact mat ti nije loš.... :)
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mouse Pad / za razer-a / 1001052 65,00 76,05
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Necu toliko love da dajem za podlogu, max bi dao 50 KM, napisah to ;)
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Onda trazi kakvog polovnjaka, mada je to rijetko.
    Sve ove "kvalitetne" podloge su preko 50. Ja furam ednet s gelom iz merkatora.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja furam nekakvu podlogu, kupio u radnji na Otoci, 1KM kostala :D Super je ona, ali se ruka lijepi za nju ko za zvaku :mrgreen:
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imaju dobre a jeftine podloge. Sharkoon X-surface, dobije se komplet od 5 podloga, bas mi sutra stizu :D

    Kostaju cca 15-20KM...ali citao sam samo najbolje o njima. Jos jedna dobra stvar je da ne lete po stolu, a mogu i "na laser".
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]
    je li to ova?
    Haj mi prodaj jednu, moze?
     
  11. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    ja imam steel pad 4d i prezadovoljan sam, mishonja lezi na njoj momacki :D
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    koliko je para taj 4d, gdje se moze kupiti? Svi imaju nekakve hebacke padove a niko da kaze gdje, koliko, kako itd. :mrgreen:
     
  13. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    QcK+ nesto najbolje za malu lovu. Sada zavisi kakav si gamer, igras igre preko neta ili?

    Koristim vec dugo vremena Razer Mantis Control pad (za manji sens) dok je speed opcija za high sens gamere. Takoder ni Everglide nije los, ali preporuka je da ganjas QcK+ ili Razer Control/speed pad.

    btw, slika. :)
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne treba mi uopste za igre, nego mi zao ovakav mis da struzem po stolu, a za ovu jeftinu podlogu mi se ruka lijepi. Osjecam se isto ko' da kupis bengu a sipas u njega gorivo razblazeno vodom ili ga vozis celavih guma :D
     
  15. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Onda skrpaj neku podlogu od 10km i fajrunt. :D
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Dat' cu kakvoj neni da dok bude plela priglavke da mi splete i kakvu podlogu :lol: :lol:
     
  17. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ja podlogu u swe kupio, a dobijao se steel pad u didatkti cini mi se sa mx518
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Stigla, evo je pod misem. :D

    Vrlo tanka, ruka se ne lijepi za nju(a sama podloga se zalijepi za stol, poslije se lako skine), obzirom da sam navikao na platnenu sad mi mis doslovno leti po ovoj. A kako sam sa optickog misa sa 400dpi presao na laserski sa 1600dpi, promjena je OGROMNA :mrgreen:
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Prodaj mi plz. Ima li iko da ide iz Tuzle u Sa, dao bi mu na kafu da mi ovo ponese?
     
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Kolika je promjena preciznosti sa podlogom? Posto koristim misonju bez nje na radnom stolu i do sada mi se pokazao odlicno