Pomoc: Adobe Premier Pro 2.0

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by mrChe, Apr 17, 2012.

  1. mrChe

    mrChe Novi član

    Potrebna mi je pomoc vezano za ovaj program, kad ga pokusam startat jednostavno prilikom pokretanja, loadira - prodju 2-3 sekundi PUF i nestane.. nece da ga pokrene ni sekunde.. Gledao sam na internetu, run as admin nista nece mi ni to, cak sam pravio dodatne akaunte na windowsu cisto da vidim hocel ga s drugog acc pokrenut - ni to nije upalilo, cistio sam cache foldere u my documents/adobe ni to nije htjelo.. Znam da ce neko rec registry files moras delete - mozda ga to zeza? Ali npr vishe od 5-6 puta kad sam ga uninstal koristio sam YOUUNINSTALLER, sto brise on sam registry files itd.. Ne znam mozda je u tom problem ? Mozda neki drugi Registry cleaner program da koristim??

    Moram napomenut da sam ga prije 4 sedmice bio instalirao i radilo je sve super, medjutim sad u nedjelju ja da probam pokrenut jednostavno mi izbaci kao "delete this shortcut" (nesh u tom smislu) kada sam probao s desktopa pokrenut, probam preko program files pokrenut ni to nije htjelo, isto kao da se sam izbrisao il jednostavno nije htio radit.. uninstall ga odem, pa unstall - nece mi ga installira ni sekunde, zezo sam se s ovim jedno 15 puta instal/uninstall dok ga nisam instalirao na akauntu onom dodatnom sto sam napravio na windowsu, samo mi je tako htio.

    Specifikacije kompa su AMD athlon 64 x2 dual core processor 4600 +2.41 GHz
    installed memory : 4 GB
    32 bitni sistem
    mislim da specifikacije imam za ovakav program

    Znam da smaram al et ako ko moze pomoc bilo bi super
     
  2. mrChe

    mrChe Novi član

    Vidim niko nista ne odgovara :) Elem moze Lock, jer sam formatirao PC i instalirao novi. Pozz