pomoc oko rutera

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by mack, Nov 29, 2012.

  1. mack

    mack Aktivista

    Pozz.
    U pitanju je zte ruter za bezzicni internet bht. U periodu kada je postavljen nisam imao racunara tako da ga neko vrijeme nisam ni koristio. Dobio sam lozinku napisanu na neki papiric koji sam izgubio :| i sada belaj... Zovem tehnicku podrsku ali nista od njih kao, citiram:"moram to u vlastitoj reziji stediti..." Ali kako? Ne znam sada koji je model rutera jer sam na poslu (bijeli, tanak) :roll: plzz pomozite, placam a ne koristim. :cry:
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    A sta ti u stvari treba? Zbog cega trebas pristupiti routeru? Od cega si izgubio password?

    Sent from my GT-I9100G
     
  3. mack

    mack Aktivista

    Nemam sifre da pristupim wifi mrezi. Pa me zanimalo da li postoji mogucnost da ja promjenim sifru?
     
  4. mack

    mack Aktivista

    Model je: Zte zxv10h201l (ako sta znaci).
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    pa resetuj router, i stavi svoju sifru...
     
  6. mack

    mack Aktivista

    Kako?
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Obicno sa zadnje strane routera pored onog prekidaca za paljenje imas i reset dugme, moras ga cackalicom ili necim slicnim pritisnuti. Resetuje se, podesis ga ponovo po svojim zeljama :)
     
  8. mack

    mack Aktivista

    Ima li neko postavke da podesim. Ja sam nasao za drugi model. Pasdword sam nasao u postavkama ali nece da mi radi net. Konektuje se i to je to?
     
  9. mack

    mack Aktivista

    sredjeno sve. zamjenjen modem i sve fercera.
    pozz.