Pomoć pri dijagnozi problema

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by MadbaLL, Dec 12, 2012.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ukratko, došao s posla, upalio komp, windows update pokazao da ima novi paket prepravki, stavim da se skida, u međuvremenu sufrao netom i puf! komp se sam od sebe restarovao i stade na onom početnom ekranu kad se tek upali gdje su informacije o biosu i ne miče dalje, samo nudi dvije opcije, prva da uđem u bios i podesim neke parametre, a druga da restartujem sve bios postavke. nisam mogao maknuti dalje dok nisam izabrao drugu opciju (vraćanje svih bios postavki na default).

    šta je moglo uzrokovati to? jeli problem neki s hardverom?

    temperature svih komponenti u normali, kao i ranije.
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Prvo druze kazes koja je konfiguracija u pitanju, koji je OS, da li je overklokan sistem itd..

    Takodjer ako je bio BSOD onda reci koji je code prijavio u reportu da se ustanovi koji je problem.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    konfa je iz siga, sistem win7 ulitmate x64.

    nije bilo bsod-a, dok je skidao i instalirao windows apdejte samo se iz čista mira restartovao.
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    Meni lici na logicki problem, i mislim da ce ti i dalje komp nastaviti neometano raditi!!!
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    na kakav logički problem ciljaš?
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Na slučajni problem :D Ne zamaraj se ako sve radi, osim ako se ne ponovi.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zasad se, srećom, više nije dešavalo, mada nemam blage veze šta je to windows update mogao zeznuti s biosom, pa sam morao resetovati sve postavke.