pomoc pri kupovini LCD/Plasma

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by QuiGon, Dec 22, 2015.

  1. QuiGon

    QuiGon Novi član

    Pozdrav dobri ljudi,

    Prvo, znam da je ovakivh tema malih milion, no malo sam lijen da sve bas citam, a i volio bi da vise dobijem direktnu pomoc "meni" nego da se stekam na neciju drugu :) mozda nekom i pokvarim planove, pa to nije fer :) Zelio bih da kupim LCD/Plasmu tv. Velicina nije toliko bitna koliko budzet, ali ono bilo bi prihvatljivo da nije bas najmanji moguci. Da li bih mogao kupiti neki tv da mu je cijena oko 400 KM. Svjestan sam da izmisljanje i detaljisanje zahtjeva vise para..ali eto trazim good deal ono sto bi se reklo da "dobro prodjem". Volio bi da je full hd, i da ima USB port, da podrzava sto vise video formata, da se makar oko toga ne sekiram. Ako je moguce dobit tv koji je i smart uz to super, ako ne i to je jasno. Sto se tice proizvodjaca i onih ostalih stvari tipa odziv, kontrast i to..nije pretjerano bitno. Moze i polovan također, ako je fino ocuvan.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nema za te pare nista od navedenog...
     
  3. efo

    efo Komšija

    Mozda full hd da ubodes, ostalo ne bas. 32 inca plafon.
     
  4. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Jedino polovno
     
  5. QuiGon

    QuiGon Novi član

    ok onda kako gledam ili mi dat vise para,,,ili trazit tv koji nije smart..

    sta mi ovako preporucujete - sta da izbjegavam, a sta da gledam da ima.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja bi tražio noviju 43" Samsung plazmu koja nije "puno prešla" (tj. sa manjim brojem radnih sati, što se može provjeriti u servisnom meniju).
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: pomoc pri kupovini LCD/Plasma

    Meni skoro crko stari LE40B530 i kao zamjenu sam mu planirao neku samsung 43 plazmu i vjeruj da nema nigdje. Jedno 15 dana sam visio na piku i trazio/cekao da neko stavi oglas i nista.

    A dok sam bio u Libiji tamo sam si kupio 43F4000 i bio je zmaj od tv-a. SD kablovska na njemu izgleda perfektno a interni media player isti kao i na H6400. A platio ga novog u trgovini nesto malo preko 400km.
    Steta sto ga nisam mogao donjeti.