pomoc sa misom

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by _dino_, Aug 27, 2004.

  1. _dino_

    _dino_ Guest

    prvo da kazem da sam potpuno novi na ovom forumu i da mi se pravo svidio...nadam se da cu uspijeti nac odgovor na moj problem ...nisam znao gdje da postavim ovaj topic pa sam postavio ovdje, nadam se da nije problem...

    ok, moj problem je vezan za desni klik mishem. Naime kad uradim ono double click na bilo koji folder osim MY Doc i My Comp, otvori mi "search". Isto se desi i sa hard drive ikonom i sa floppyem. A kad pokusam da folder otvorim desnim klikom, prva opcija je "search" a "open" je tek druga...sada, zna li neko kako da ovo rijesim, pokusavao sam sve osim registry i mislim da bi trebalo da mogu tu promijeniti ovaj redoslijed. Samo ne znam u kojem dijelu registrija da trazim ...pomoc!!!

    p.s. ok sam sa "cackanjem" po registry....
     
  2. Sleeper

    Sleeper Komšija

    nek sam i ovo cuo :!:
    nikada mi senije desila ovaka glupost,samo ne razumijem kako si znao to zeznut :?:
     
  3. GV

    GV Komšija

    Možda te je čačkanje po registriju i dovelu u tu situaciju! Ja sm jednom instalirao neki program koji čisti smeće u kompu. Tako ga je počistio da sam morao formatirati disk i opet sve ponovo instalirati.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    odi u folder options --> file types i tamo nađi folders, stisni advanced i stavi open kao defaultnnu naredbu... eto možda to pomogne.
     
  5. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    nikad u zivotu :) nazalost :) iako i ja ceprkam ali ceprkam pomocu uputstava ili tips and tricksova