Pomoc???

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by mirza1982, Feb 19, 2005.

  1. mirza1982

    mirza1982 Novi član

    Eh ovako imam jedan problem..Imam maticnu plocu A7V8X-X i kupio sam juce Genius SW-5.1 Home Theater sistem..
    Eh sada sve ja to lijepo pospajam ali problem se javi kada slusam muziku u winamp pleru, rade mi samo dva frontalna zvucnika a ostali ne rade?? Kada pustim film ili pijesmu recimo u bs pleru rade mi svi zvucnici???
    Kako da podesim winamp da rade svi zvucnicici??? Ako ko zna neka se javi unaprijed sam zahvalan..
    Inace ove zvucnike sam platio 220 km od drveta su i extra su,jos ih nisam ni pojaco do kraja jer imam akvarijum u sobi pa se bojim da ne pukne..
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    winamp daje izlaz na samo 2 kanala kolko ja znam.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    skini DFX 7.2 plugin sa crackom i sve bi trebalo biti ok. inace kod mene je i bez DFX-a zvuk radio na svim kanalima. probaj malo procackati po opcijama od zvucne pa nadji mozda opciju "upmix stereo to surround" ili nesto slicno. nije do winampa.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Uhh ja mislim da ce kvaliteta zvuka biti na razini RIZ-ovih uredjaja ili Rudi Cajevac (ako se sjecam imena).

    -Ako hocesh muziku Stereo je zakon.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    to prije svega... mp3 u surroundu užasno zvuči, pogotovo na zadnjim kanalima.
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    Aj okanite se tog Winamp. Za mene ga je pregazilo vrijeme.
    odavno koristim foobar2000 :)
     
  7. Hells

    Hells Aktivista

    imao sam isti problem ,ali sada slusam u win media player 10 i svih 5+1 rade.
    Prebaci se ko i ja sa winAmp na wmp.moja preporuka ili uzmi neki drugi,jebesh winamp,
     
  8. DC One

    DC One Aktivista

    Da bi u winampu podesio da ti rade svi zvucnici potrebno je da otvoris preference (ctrl+p) pronadi direct sound output nalazi se pod plug-ins/output i na tabu device oznaci opciju allow hardware acceleration , nakon ovog je potreban restart playbacka i onda bi trebalo sve da radi OK
     
  9. mirza1982

    mirza1982 Novi član

    Svaka cast dcONE,uradio sam kako si mi ti reko i sada je sve ok..
    Sve radi odlicno...
    Nema ko zna zna, svaka cast drug i hvala ti puno..
    Mada i ja mislim da cu da se okanim i winampa i da cu da predem na windows media pler..
    Hvala svima jos jednom..
    PS:Najbolji ste..
     
  10. mirza1982

    mirza1982 Novi član

    iron maiden znas li slucajno gdje mogu da nadem crack za dfx7.2..
    Sad sve radi ok samo damije jes ovaj crack gdje nac..
    Ako znas reci samo link..
    Puno hvala...
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam ga skinuo sa e-mule p2p mreze. na netu ga nema - samo za starije verzije.
     
  12. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    zar nije receno za krekove imate private :evil: nadjite se na msnu i krekirajte se, novak mozda nezna ,a ti iron maiden znas :mrgreen: malo i mog terorizma :D hehe zezam se al 100% grijesite sto ovdje to psiete o krekovima
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kazem samo gdje ima. ne saljem ga ovdje i ne postam serijske brojeve direktno u postove, tako da nema nikakve veze. cak je i Enis slao dosta puta na http://www.gamecopyworld.com , a znamo cega tamo ima. :|
     
  14. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ej ja sam napiso ZEZAM SE I DA I JA MALO TERORISEM , citaj sve :mrgreen: ako ce iko pravit zakon ovdje to nisam ja 8) najmanji sam lik na ovom forumu :D:D:D :twisted:
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    jedino fizičkom visinom možeš biti mali :wink:
     
  16. mirza1982

    mirza1982 Novi član

    ok je naso sam ga prije na nekoj stranici...
    Radi za verziju dfx7.2.
    Podesio sam sve i sad sve radi ok..
    Hvala svima jos jednom..
    Pozdrav iz Tuzle..
     
  17. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ja sam mali po postovima mislim imam hin 206 postova vise nego prosjecan korisnik koji ima 2135 :smt001
     
  18. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    Eh, čovječe ovaj forum nesluži zato da neko ima više postova od drugog (nije ti ovo igrica) več da se nešto nauči, drugima pomogne i tak.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Jebo postove zadnja stvar na sta mislim na forumu.
     
  20. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    halo glupane , negledam ni ja postove uopste nego govorim da sam premalo na hwb forumu na prema delorenu ili syss ili enisu , zato zacepi usta, i zalijepite ovu temu cojk je otkrio kako ce uklonit problem !!!