Ponovo pitanje!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by pentium4-athlonxp, Jun 8, 2007.

  1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Sta cu kad neznam, odnosno nisam vise u tom fazonu....

    Imam sad Codegen napajanje 400W na ovom mom racunaru.
    Takodje i na venicu je 400W, neznam marku al znam da je made in china pa pretpostavljam da je neko srot smece....

    Ako Venice radi na ja mislim 1.4V znaci da on manje trosi struje nego ovaj moj na 1.725???
    Sto bi trebalo da znaci da mogu ostaviti ovo napajenje i da se slobodno mogu igrati dizanja voltaze procesora...

    Jos nesto, kakva je ova ASUS A8N-E ploca, citao sam po ovim stranim neki kazu dobra neki kazu nije nesto ima bugova u biosu??

    Sto se tice Venica najvjerovatnije da ce leci kroz heftu-dvije i sa Zalmanom ja mislim da ce bar na 2.5 moci...

    LP!
     
  2. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Trebalo bi da moze. I ja sam sa MSIndistrial 400W digao svog ovog s754 na 2.2 bez dizanja voltaze. Stock moze i undervoltan na 1.2 +samo undervoltanje maticne, tj. jos ispod 1.2V. Ne gutaju tolko struje pretpostavljam ni ti s939. :mrgreen: Stevie ima Venice nek kaze. :mrgreen:
     
  3. iskusni

    iskusni Komšija

    Moći će to sve bez problema, samo naprijed :wink:
     
  4. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Ma evo gledam niko nece nista da napise...

    P.s. Hoce li imati problema u radu infeon DDR 400 modul od 512 MB i Kingmax 433 MHZ modul od 256 MB??
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    Ne bi trebalo da bude problema ;)
    ???
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma


    mislim da je mislio za plocu i venice-a da nece niko nista da napise.za ostalo su mu i dovoljno odgovorili :wink:
     
  7. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Iskreno mislio sam na 117 views, replies 5 i kakva je ploca ASUSica ova nije mi niko odgovorio pretpostavljam da niste imali iskustva sa njom...
     
  8. iskusni

    iskusni Komšija

    Prema svemu što sam pročitao ploča je odlična, samo je kolje s939 jer ne dozvoljava buduće nadogradnje. Razmisli ako možeš da pređeš na AM2.
     
  9. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    ma ok nego sto vise razgledam komponente sve vise shvatam da su extra te da je neminovan prelazak sa bartona na venica, samo sam sad upao u dilemu, ova x550 je 128 MB asus isto, madjutim ono sto sam uocio jest da su modeli x550 sa 128 MB 64 bitna a sa 256MB 128 bitna, e ako bude to i kod ovog asus-a, ma odma to treba prodati i uzeti neku drugu graficku, samo neznam sta da uzmem?? Ova 6600 GT nije losa sta mislite?
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    6600GT je u rangu sa Radeon 9800Pro i X800GT, i dobra je karta ;)
     
  11. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    PCI-e je u pitanju, tako da su ti vrata sirom otvorena :D

    6600GT 150KM polovna..
     
  12. Looney

    Looney Komšija

    I ja sluchajno prodajem ovu svoju iz sig.a :mrgreen:
     
  13. iskusni

    iskusni Komšija

    Dobra konkurencija :D