[POSAO-PROJECT] PHPmyadmin + ecommerce site fix

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by donjapa, Nov 4, 2011.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdrav drugari,

    nesto na freelanceru pomagao jednom Englezu pa me upoznao sa svojim problemom, ja iskreno radim na drugim stvarima pa se nebi zelio upustati mnogo i nikad se nisam susreo sa ecommercom pa bi volio vidjeti da li neko od nasih ima voljan da zaradi koji dinar?

    Problem je sljedeci:

    1. Njegov site se bazira ne prodaji dijelova. On ima sve podatke (dijelove) za auta, i jedan Urugvajac mu je napravio "CAR SELECTOR" sa strane ali ga nije dobro u bazi povezao, nesto je zajebao i pobjegao.

    2. Posao koji treba da odradite je doradite taj CAR - SELECTOR i uploadate sve podatke.

    Podaci su u dva dijela:

    1. Sheet sa 600.000 kombinacija auta, kada izabered odredjeni auto dobijes recimo 10 LINKOVA
    2. Svaki taj link daje proizvod, ako za Audi A3 2009 3,0 ima 100 proizvoda, ono ce izlistati "Categorije" i u njima proizvode


    Vise mozemo preko skype-a, ja sam vec s njim na vezi 3 sedmice, 2 radnika su nas napustila, jedan htio 500$ a drugi je bio indijac (mister mister I donno, bye)


    Budget je oko 100$ -> 150$ sa jos nekih mini izmjenama.

    Molim vas kontakt samo putem PM-a.

    Hvala.


    ps. Ako je ovo pogresan dio foruma molio bi moderatore da oproste i premjeste u odgovarajuci.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Po meni je posao za vise Od 150 dolara.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne znam, samo pokusavam pomoci, na kraju se svede sve na to da se povezu 2 tabele jer je sve vec isprogramirano u shop-u.