Potrebna pomoc kolega iz Tuzle

Discussion in 'Generalna diskusija' started by AdoSA, Feb 23, 2014.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pozz ljudi

    Potrebna mi je pomoc nekoga iz Tuzle. Naime nasao sam na piku felge sa gumama za odlicnu cijenu koje se nalaze u Tz ali me upravo cijena baca u dever. Da li ima neko voljan da mi izadje u susret i pogleda u cemu je rijec da bezveze ne narucujem da mi ih dostavi brzom postom ili da bezveze ne dolazim u Tuzlu?

    Ako bi neko dolazio u Sa ovih dana pa da ih usput pogleda i ako budu OK da mi ih i dovuce to bi bilo najbolje. Naravno da bi tu uslugu i platio :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    mogu ja buraza poslat ako te interesuje. (a dovuci ih mogu ja za tacno 13 dana ) eto ako ti sta znaci :D
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Trenutno sam bez auta, ali ostavi nam ovdje link pa da mogu makar pogledati i vidjeti znam li onoga ko prodaje. Ako su mi gdje bliže u okolini mogao bih i provjeriti uživo :)
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ostavi link
    mogu ti pogledati, a mogao bi i dogovoriti prevoz preko firme djabe.
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

  6. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    mislim da je vulkanizer

    slike su uradene u blizini stadiona tusanj, rudarska ulica, pogleda prema batvi, a bas na tom mjestu se nalazi i vulkanizerska radnja
    (mislim da mi je rodak radio kod njega)
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Drug iz Sarajeva je kupovao od njega felge sa gumama prije 2 ljeta. Sve je bilo uredu, tj. kao na slikama kada sam otišao da pogledam, završio sam gledanje u dvije minute. Dalje je od mene (iznad El. distribucije se nalazi), ali to je bar moje pozitivno iskustvo što se tiče kupovine kod njega.
     
  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Poslao sam PM AggressoRu ... javicu da li smo uspjeli da kontaktiramo lika i da zavrsimo posao
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Prije svega hvala kolegi AggressoR-u na njegovom trudu ali nazalost nismo uspjeli organizovati ove felge

    Na kraju sam narucio iz Gruda ove flege koje su mi dosle danas:

    [​IMG]
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    ljepse ove.
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jesu ali su ove 15ke i kostaju 100KM vise nego one sa gumama :D
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    i opet je pitanje bi li na onim dobio gume proizvedene bar 2010., ove po meni i vrijede toliko vise a i na gumama ces dosta ustedjeti pri kupovini
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Bolje felge nego te prve, super su.
     
  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jos jednom hvala svima koji su se ponudili da pomognu :)

    Moze lock