Preporuka za Android box

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by bhd, May 12, 2017.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mislim da sam rahat naredne 3 godine min :)

    sta poreprucujete,

    gearbest ?
    pik?
    lova cirka 80 90 km
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Nexbox a95x?

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    A95x (All 24 results

    Mislim,
    malo sam istrazivao, da ima

    a onda skontao da je sve to iznad 100 $ :D
    da ganjam nesto skromnije.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

  5. kvaju

    kvaju Komšija

    O a95x sve najbolje citam, krajem mjeseca sebi narucujem 2/16gb verziju, nisam te skontao sta 100km?
    Imas ih na piku za te pare a na online shopovima i jeftinije.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa vidis da gore pise checklist...a u njegovom slucaju to je wishlist haha :D
    znaci on bi zelio te gore specifikacije uredjaja a takvi uredjaju kostaju 100+ dolara
    nije mislio konkretno na taj tvoj sto si predlozio da je 100+ dolara
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma da, al se tim vodit, ako ima sta :D hehe, ipak smo mi narod daj za marku svega.
    Elem taj a95x vidim da je stariji model ?
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    neda mi vjerovatno ti je to na accountu, de ga nadji preko weba
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Moze li se sa aliexpress kupovati preko paypal? ne vidim te opcije, samo ima placanje preko kartice direktno. nisam ranije koristio aliexpress
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    Nema, ima samo njihov alipay sistem koji funkcionise isto kao paypal, slobodno putem njega plati ja sam i nekoliko refundiranja imao u zadnjih nekoliko mjeseci i sve je prošlo u najboljem redu.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    znaci moram se regati na taj alipay, povezati svoju karticu itd...?
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    Da

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pretpostavljam da je siguran kao paypal :) da mogu regati istu karticu koju koristim i na paypal :D
     
  16. anel007

    anel007 Komšija

    I kod mene je ista kartica kao na paypaly, doduše koristim je vecinon za kupovinu i rijetko kad ima puno novca na njoj.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  17. kvaju

    kvaju Komšija

    Budi bez brige, ja zadnjih 10ak kupovina sve preko AliExpress radim isto mi nije svejedno bili kad nema PayPal, ali ovi radi sve super, više skoro i ne narucujem na ebay, sve preko AliExpress narucujem, em prije dođe, em mnogo veći izbor.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
     
  18. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Taj X96 2/16gb je odlican, kolega vec 2 narucio (ove s tastaturom) sa ebaya, sve stiglo uredno, nije carinjeno. Out of the box sve imas.

    Sent from my 6055K using Tapatalk
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni stize ovaj x96 2/16 sa aliexpressa ali je podugo stizalo :) cekao sam 1,5 mjesec. Meni je dobar sto ima onaj produzni kabl za daljinski koji stvarno puno bolje hvata daljinski, pa ne moras uperiti direkt u smartbox. To sto kazes radi out of the box i nije bas, recimo u kodiju mi sve stekalo nece da strima cak ni sa exodusa pa sam pobriso sve pluginove u kodiju pa sad nanovo ubacujem ono sto mi treba :)
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za kodi ti je najlakše preko wizarda nabaciti build sa svim addonima i skinom. Dadne mu izgled medija centra,. a i super radi. Ako te zanima kucaj u jubito Ares wizard pa pogledaj.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk