Preporuka za in-ear slusalice

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by dmr, Aug 6, 2020.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja sam imao dosta sreće tako, kupilo se dosta stvari po super cijenama. Ova nažalost nije, lik ima negativnih dojmova da je slao stvari koje ne odgovaraju opisu artikla, pošto sam mu stavio lik tu javno da ljudi znaju da nije ok.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Što nema srece sa ovim slušalicama. Kupim buds 2 od nekog sa pika, vidim ima dosta dobrih dojmova, najkeftinije kod njega, nove, zapakovane.

    Dodju sutra sve ok, međutim prazne skroz, kontam dugo stajale, napunim do 30% odem da ih testiram kad nakon 10min prazna baterija. Napunim ih skroz do 60% sve ok I onda krene drain do nule za 10min.

    Napunim do vrha opet, sad drže do 50% I krene drain, kontam dugo prazne bile, ohavezat će se.

    Napunim opet sad krece od 35% drain, samo na desnoj.

    Napunim samo na 35% krenem koristit izdtze 1,5h. Kontam to je to dosle sebi, Napunim do vrha, I evo sad drain samo na lievoj kao na videu.

    E sad nemam ideju, kontam baterija otišla, mada mi se ovako nije desilo nikad ni sa jednim uredjajem.

    Da li još koji put da punim ili da ih vraćam?



    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma vracaj to ako mozes
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    probaj prvo istrositi bateriju od casea pa onda od slusalica. i onda ih zajedno napuni do 100