Prestigio tableti

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by SpookyMoO, Jun 30, 2014.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Namjeravam si uzeti multipad 2 pro duo 7 za 210KM u Plusu pa me interesuju vasa iskustva sa prestigio tabletima.Recenzija ovog je bila nedavno u Infu i nije lose ocijenjen.Fina konfiguracija i ekran za ove pare.Mislim da se i ne moze bolje dobiti za ove novce.Max mogu dati 250.Tablet bi sluzio za net,gledanje serija i filmova i pokoja igra.
    Da li je ko imao iskustva i da li su pouzdani jer mi je to na kraju najbitnije?
    Hvala
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Smeće. Zaobici u sirokom luku. I telefone i tablete.
     
  3. kio

    kio Komšija

    +1
    Za te pare trazi polovan nexus 7 ili uzmi Acer B1, ili malo kermi dodas i uzmes asus memopad :mrgreen:
     
  4. joyjoy

    joyjoy Aktivista


    Potpisujem... imao sam Prestigio tablet i slabašni su.... nekako ,hardwerski,softwerski.... čvrstoća je OK po izradi.
    Ako si zainteresovan imam Nexus 7 (kupljen u 9. 2013 , pod garancijom u next,ba) ,za 280KM. Skuplja mi prašinu jer sam kupio dobar smartphone nedavo a prije neki dan laptop.

    :?:
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Onda cu jos malo pricekati pa sta bolje uzeti ili ako ti taj ne prodas uzeti nexus tvoj.Hvala svakako