Problem kod igrica u mrezi

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Bumbe, Jan 7, 2009.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    e ovako imam speedtouch 546i i umrezena su 3 compa preko njeg. svaki comp ima internet i mogu pristupit jedan drugom u foldere koji su sherovani , jedino kod igranja igrica u multy player , nije moguce igrat , nemoze da se konektuje jedan na drugog, isto koda nije u lanu ........ valjda me kontate o cemu pricam....ako zna ko nek pomogne :))
     
  2. _amar

    _amar Aktivista

    Stavi u firewallu (igricu koju igrate) na trusted i to je to! (bar je to bio kod mene prob :mrgreen: )
     
  3. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ako ti ne pomogne sa firewall-om, provjeri da li su vam razliciti CD-key, i da li je igrici potreban neki dodatni protokol.

    Recimo Red Alert 2 zahtijeva neki protokol (ne mogu se sjetiti koji) da bi se mogao igrati u multiplayer modu.
     
  4. pimi

    pimi Aktivista

    ili ako ste sa istog cd-a ili dvd-a svi instalirali igricu (pretpostavljam da je piraterija) moguce je da vam crack nevalja.posto je warez zabranjen na forumu posalji mi pm da ti pomognem za koju igru ti treba crack.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Uzrok tome su prije virusi nego ruter/modem.