Problem na 7650

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Benq, May 21, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Benq

    Benq Komšija

    Kupio sam danas nokiu 7650 ,sve odlicno radi al ne mogu da skontam jednu stvar, kad me neko prozove i ostane propusten poziv vidim na displeju pise 1 Missed Call, al kad stavim na View tj da pogledam koji je propusten on mi jednostavno napise da nema nista... Moze li mi neko dat neki savjet il kako da to napravim molim vas hitno je :(
     
  2. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    U opcijama si mozda podesio da ne vrsi zapis poziva. To mi jedino pada na pamet.
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Neznam vidjet cu opet popodne kad mi vrate mobitel (posudio ga) :),ma ide mi na zivce sve extra radi samo to zajebava.
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Evo jednu sam stvar zavrsio - @zasto_pa_zato hvala ti to je bilo to,al imam sad drugi problem, mobitel mi sam salje poruke svima iz imenika ko da je programiran svakih pola sata moze li mi tu iko pomoc?
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Jel ono simbijan bijahu na telefonu? V5 verzijone zvani imam rupu svaki haksor mi uleti.

    Možda su u šumi, a možda su crvi u telefonu.
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Bit ce da su crvi :? Dao sam ti link na PM,regaj se i skini neki prikladan AV :)
     
  7. Benq

    Benq Komšija

    Ali to mi se desava od sinoc, samo da kazem da nisam ni jednom spojio mobitel na racunar znaci neznam gdje sam mogao te bogalje da pokupim... a radi se o konstantnom pokusavanju slanja multimedijalne poruke sa naslovom "3DNow" velicine oko 27KB...neznam izbrisao sam sve kontakte iz telefona pa cu vidjet hoce li nastavit taj shit!
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Najvjerovatnije onaj hard reset telefona ili novi firmware. A to sranje si popusio jer 100% drzis upaljen BT non stop i stigla ti poruka koju si otvorio. Ne trebam ti dalje problem.
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    pokusat cu sa resetom,nije mi bio ukljucen ni BT ni ista nit sam kakve poruke primao sem onih postavki bhmobila a i to sam odbio.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Znaci kupio si kontaminiran telefon. Izradili te.
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Evo izbrisao sam kontakte iz telefona, vise se ne pojavljuje a na kartici su regularno svi kontakti, vise nikom nista ne salje nego tek kad kopiram brojeve u telefon,sta mislite sta bi moglo bit...?
     
  12. pac

    pac Komšija

    virus 100% kžjarane mi jos gori porblem njemu i kad je ugasen tel salju se mms dok ga neresetujes nista!!!
     
  13. Benq

    Benq Komšija

    ok nosim sutra u servis na flashanje.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Pazi kad primas poruke.
     
  15. Benq

    Benq Komšija

    ok hvala vam na savjetima zasad cu drzat kontakte obrisane i ne salje se nista ;)
     
  16. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ako te opet bude zezalo najbolje ti je FORMAT C: *#7370# i sve izbrise :D
     
  17. pac

    pac Komšija

    ma samo se cuvaj poruka sa instalacijama za symbian telefone koje imaju cunde nazive to odmah brisi! :smt002
     
  18. Benq

    Benq Komšija

    hocul zajebat telefon s tim kodom i sta cu dobit upisivanjem tog koda?
     
  19. pac

    pac Komšija

    ma to ti je da ti se telefon vrati na fabricek postavke i sve ti se sa njega izbrise nemozes nista zajebati! ako ti to neupali probaj formatirati tel vako: dok ti je tel ugasen (pazi da ti je baterija skroz puna) cuvas pritisnuto 3 * i zelenu slusalicu i onda upalis telefon al cuvas te tipke dok ti se na tel nepojavi formating i to je to onda ako ti bude jos virusa nosi u servis ili baci tel! :wink:
     
  20. Benq

    Benq Komšija

    hvala I TRY ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.