problem s przenjem diskova...

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by neko, Jul 20, 2007.

  1. neko

    neko Aktivista

    (nisam znao gdje da postam topic..pa ako admini imaju bolji prijedlog onda nek prebace u neki drugi dio foruma)

    problem je sto imam dva dvd-pisaca, medjutim kad hocu da kopiram diskove odmah (s jednog na drugi) nero mi trazi toliko slobodnog prostora na hdd-u...
    recimo presnimavam 4gb i ako nemam toliko slobodnog na hdd-u blokira se proces...sta da radim?kako cu to nastimati?
    pozz svima
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    kada oces sprzit disk imas opciju quick copy i to samo oznacis i onda ti nece snimat na hdd i ide direktno,ali pazi da ti brzina citanja bude duplo veca od brzine pisanja!sumnjam da ces ti to uradit tako da oslobodi prostor na hddu i neka ti radi "normalno" bolje ti je ;)
     
  3. burner

    burner Aktivista

    U prozoru New Compilation idi na Copy Options, te čekiraj On the fly.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ja inace uvijek koristim kopiranje bez te opcije ukljucene...

    medjutim, ako je kakva zurba a i imas vec dva ta pisaca kopiraj tako :D mada, meni se cini da je onako "sigurnije"...
     
  5. burner

    burner Aktivista

    Besmisleno je praviti image, ako već imaš dva pržača.
    Pod Read Options odčekiraš svaku Ignore read errors stavku i nemaš brige. Ili će presnimiti disk kako treba ili ga neće presnimiti nikako (u slučaju da je master disk defektan).
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Bolje je prvo na HDD, on the fly mozes upropastiti puno praznih diskova bezveze a razlika je u 2-3 minute :roll: