problem s przenjem dvd.ova

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by EL NINO CFC, Feb 10, 2015.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    trebam isprziti neke dvd.ove za backupa, ovaj citac sto mi je bio u pc.u pokvario se, i sjetim se da sam imao jos jedan dvd citac koji nisam koristio dugo vremena
    njega ubacim sad, prikopcam kablove, upalim pc, kad tamo stari programi sto sam spasavao jos davno kada sam formatirao windows, vidim tu je mozilla firefox 2, winamp 5.09, i jos hrpa starih ostalih programa od 2005e pa nadalje, meni drago da radi ovaj citac

    eh sad, kad ubacim ja prazan dvd, i prvo pokusam preko cdburner xp, odaberem fajlove, kad treba przit. kaze nema uredjaja, kao ne prepoznaje ga, ista stvar sa ashampoo

    sta da radim, imam preko 20 giga za backup a moram sve ovo odraditi do subote

    help
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Čitač logično ne može snimati dvd-ove. Koji tačno model prijavljuje u device manageru?
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    asus dvd e616a ata device
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Koji ti ono fax upisa?

    j/k :D
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    daj ne yebi sad nego pomagaj, ovo cudo nisam koristio eto gore napisao sam kad sam przio stare programe :D
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Buduci informaticari :D
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    covjek ne moze nsita ni upitati, strpajte me odmah u roflmao :p
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nabij ga nogom u kontejner slobodno, i pazi da se drugi put ovako ne provališ. ;)
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije sramota pitati :)