Problem sa 8500GT

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Archiebald, Jan 31, 2010.

  1. Archiebald

    Archiebald Novi član

    pozz
    drug mi ima GeForce 8500 GT graficku karticu i sve je radilo kako treba, medjutim sad mu se nesto pokvarilo,i sad mu je rezolucija 640x480 i color quality 4 bit i ne moze se nikako promijenit vise....zamolio me da mu napravim....pogledao sam drajvere, vidim ima mali zuti uzvicnik,kao nije bas sve kako treba...reinstaliram drajvere, opet isto....skinem sa interneta preko windows updatea drajvere, medjutim opet ista stvar....ne moze se napravit rezolucija i color quality...ovako izgleda preruzno :(
    jel zna neko sta je problem i moze li se to napraviti ili je graficka potpuno riknula :shock:
    do cega bi moglo biti ?
     
  2. Tyger

    Tyger Aktivista

    Jesi li prije instalacije novih drivera stare izbrisao i ocistio sa driver sweeper-om? Ako nisi pokusaj tako i pokusaj neku drugu verziju drivera....
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Probaj ti tu karticu u drugom racunaru.
     
  4. Archiebald

    Archiebald Novi član

    jesam izbrisao drajvere,ali ne preko tog driver sweepera nego onako obicno uninstalirao,probat cu skinuti najnovije drajvere da vidim hoce li

    ok hvala probat cu pa javim sta je bilo