Problem sa mikrofonom !?!?!

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Ghostbusters, Mar 17, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Vozdra ljudi , imam jedan problem koji mi jede dzigericu vise, vidite sve je prikopcano po PS-u i na slusalice cujem extra zvuk ali da pricam na mic nema sanse , niko me ne cuje . Odem ja na Sound Recorder kad se bas derem cujem se ali mi krci a ako normalno pricas necuje se nista , nema koje varijante nisam pokusavao da u postavkama odradim ali nece pa nece radi se o Ploci P5K-E , cak sam i drugi mic probo isto se desava.Ako iko zna na koji da nacin ovo rijesim valjda neko ima sa ovim iskustva.Evo par slika
     

    Attached Files:

  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Odes na Test Hardware i trebalo bi da te cuju na mic.
    Naravno provjeri da li su ti jumper na Front Audio Panelu ubodeni dje treba.

    Takodje HD ima caku da radi "noise cancellation" prilikom playbacka i snimanja tako da neces cuti zvuk na zvucnicima ali ce cuti tebe na recording-u (skype, msn) itd... to je vise kao feature koji ne mozes ugasiti.
     
  3. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Ja vise neznam sta da mu radim , pokusavao sam i tamo odozada da prikopcam malo se bolje cuje nego naprijed kad ukljucim MIC evo i ova slika neznam sta trebam uraditi :(
     

    Attached Files:

  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jesi li iskljucio opciju automatskog prepoznavanja? To uvijek radi probleme...
     
  5. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Neznam ni gdje se gasi ?
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Druga slika odozgo, odaberi tab "General". Ne znam je li to rjesenje problema, ali uvijek je bolje to automatsko prepoznavanje imati iskljuceno.
     
  7. Looney

    Looney Komšija

    Da li je Mic uključen na front panel?
    Pokušaj u BIOSu prebaciti front panel sa HD na AC97.
     
  8. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Ma ukljucivao sam ga i odozada i na Front , isto je sve ,evo sad je na front ukljucen
     
  9. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Sta da iskljucim ovdje Stevie druze heheeh ovo mi se nikad nije desilo nemogu da vjerujem pocinjem da sumnjam na plocu da nije do nje u pm .....
     

    Attached Files:

  10. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Nemoze ni kad ovo odradim isto je.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eh, vec ti je iskljuceno ono "Audio ESP" tako da ti je iskljucena i ta opcija automatskog prepoznavanja. Ne znam dalje sta bi moglo bit, nisam nikad ni ukopcao mikrofon. :D
     
  12. Looney

    Looney Komšija

    Driveri?!
    Jesi njih probao skinuti pa ponovo nabaciti ili eventualno neku drugu verziju?!
     
  13. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Drivere samo sa CD-a njenog sam instalirao nisam nista drugo probavao , ja jedna obicna glupost ti zada toliko problema to je cudo jedno , najgore nemogu da pricam sa svojima na BF-u :S
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Pa zasto ne probas najnovije drivere?
     
  15. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Upravu si Driveri evo skinuo nove i nema problema pffff thxx svima moze lock
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Cudo da to nisi prije pokusao.. ali eto.. nema na cemu..
     
Thread Status:
Not open for further replies.