Problem sa mikrofonom?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by semira_mo, Jan 25, 2009.

  1. semira_mo

    semira_mo Novi član

    Od foruma do foruma, nigdje rjesenja -.-'

    Eh.. vec 1-2 mjeseca mi mikrofon nijedan nece. Jedno vrijeme kad god udjem u Audio Settings, uvijek je bio mutiran. I ajd i to prodje, onda jedno vrijeme oprobam vise mikrofona, ispravnih, ali opet na kompu nijedan nece, tj. nema efekta kao da nije ni ubacen. E onda su mi rekli formatiraj kompjuter, mozda bude nesto. Prije 2 dana sam formatirala komp, i sve je super osim - naravno mikrofona koji je prije radio, a evo sad osvjezen komp i opet nece.

    Onda sam pokusavala nekolika drivera, ali kod nekog drivera mi onda ni zvucnici ne mogu, dok kad obrisem driver mogu zvucnici, a ne moze mikrofon.

    Stvarno vise ne znam sta da radim da mogu mikrofon koristiti??

    A evo mi zvucne: Intel 82801AA I/O Controller Hub - AC'97 Audio Adapter


    Sta da radim?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nije ti potpun naziv zvucne. TO je samo kontroler. Trebalo bi biti nesto ovako

    Analog Devices AD1881A @ Intel 82801AA I/O Controller Hub - AC'97 Audio Adapter [B-1] PCI

    Skini Everest, pa pogledaj, pa cemo naci odgovarajuce drivere. Ili nam daj potpun naziv maticne ploce.
     
  3. semira_mo

    semira_mo Novi član


    Naziv matične ploče - <DMI> FUJITSU SIEMENS D1184

    Operativni sustav - Microsoft Windows XP Professional

    Zvučna kartica - Intel 82801AA I/O Controller Hub - AC'97 Audio Adapter

    Jos nesto?
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Bilo je takvih slucajve gdje driveri nisu pomagali, nego jeftina PCI zvučna kartica.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Kad već pričamo o zvučnim problemima, je li se neko susreo sa problemom da mikrofon "čuje" svako reprodukovanje zvuka na računaru? Dakle mikrofon radi, ali čim pustiš neki zvuk, na mic-in se pojavi taj isti zvuk (ali je preglasan) i onda se automatski smanjuje glasnoća mikrofona skoro do kraja i on postane beskoristan. Nije do drivera, nije do front panela. Nisam imao pri ruci drugu zvučnu da probam, pa reko da pitam, možda ima neko da je imao ovaj problem.