Problem sa mp3/4 SONY NW-A805

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by PROOF, Jul 6, 2007.

  1. PROOF

    PROOF Aktivista

    Dobio sam ovaj player u CocaCola-inoj nagradnoj igri! I kad sam instalirao sav SW nece da mi se pokrene SONIC STAGE ver.4.3 program za prebacivanje muzike! Slike i video hoce ali muziku ne moze nikako da prebaci! Kad pokrenem SStage pise mi "Updating SonicStage database. SonicStage will be restarted after updating has completed." i ima opcija OK ili X da zatvorim prozor! Kad kliknem OK pojavi mi se na pola sekunde prozor u kojem sam uspio procitati da pise CONVERTING SS DATABASE... i odmah se zatvori i nista se vise ne desava! Moze li mi iko reci u cemu je problem?!
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    sonic je hronicno spor program,kada dodajes muziku u library najbolje je da rucno dodas direktorij a ne da sonic trazi inace to traje po sat vremena
     
  3. PROOF

    PROOF Aktivista

    A kako da rucno dodam muziku? :shock:
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    fino, prikljucis taj mp3 player preko usb-a, komp ga prepozna i ti samo kopiras. :)
    isto ko i ostale flash memorije.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    aha kad bi moglo... hurmasice nije ni sony vesla siso' ako je camac vozo'
     
  6. PROOF

    PROOF Aktivista

    Problem je sto ovo nije jebeni MP3 player nego SONY debilski OMA player!! I potreban mi je ovaj SW da prebaci iz MP3 u OMA file! I za to nema niti jedan drugi program osim ovog idiotskog SonicStage-a!! :evil:
     
  7. vnm_

    vnm_ Komšija

    sta se desi ako ne pritisnes OK nego X?
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    cek kao sto za iPod postoji Anapod Explorer, mozda za Sonyjeve playere postoji nesto ekvivalentno i brzo?
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    meni na mobu radi tako, sony je... :eek:
    al eto, mozda i nije tako na ovom cudu :lol:
     
  10. altair

    altair Novi član

    ma imas na sony-jevoj stranici kako bi trebo da mozes da rijesis taj problem....al sretno jer sam i ja to probo jer imam isti taj problem i nije mi pomoglo ako tebi uspije dobro i jest :) :)