Problem sa MSN-om

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ado_89, May 17, 2007.

  1. ado_89

    ado_89 Aktivista

    Evo ovako, sve je radilo ok do neki dan. Naime, imam 6 mailova u inboxu ali ne mogu ih otvoriti. Kod mog druga hoce, tj. moj mail mogu otvoriti na njegovom kompu. Eh sad, da li je se ikome desavalo isto?

    Ja mislim da neki proces, ili program usporava ovo, ali ne znam koji. Svasta sam pokusavao i ne mogu naci rjesenje.

    Pozdrav unaprijed
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    otvori mail account u drugom browseru...
     
  3. ado_89

    ado_89 Aktivista

    nhece, evo i mozila sam instaliro ali isti djavo. krene puniti dole onaj loading i stane, i onda mi izbaci eror kao da nije konektovan. evo sad sam bio inst i Vistu ali isti djavo. Ma najvise me hebe to sto moj account kod drugog radi na mom komp nece. Moze li biti sta do telecoma, da moj port tamo nema redirekciju kakvu ili nesh slicno???
     
  4. ado_89

    ado_89 Aktivista

    evo sa pravom mogu da kazem da je do bihneta. ubacim obicni dial up modem i konektujem se na net i sve je ok. mogu i msn koristiti i mail citati, cak bolje neki linkovi rade nego na adsl. eh, sta sad da radim, gdje da posavim pitanje i koga da zovem, jer ovo ja vise necu tripiti