Problem sa novim nVidia detonatorima (53.03)

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by n1dal, Dec 12, 2003.

  1. n1dal

    n1dal Aktivista

    Dakle,kao sto i naveo ....skinuo sam detonatore ,i cim sam Install primjetio sam da ima par vise opcija od predhodnih!(ali nije sada to ni pitanje ni problem)

    Ja imam jedan sitni problemcic ,koji bi volio da mi radi.Nakon sto odem na "nView Properties" nadem tamo "Effects" i ukljucim "Make windows minimize and maximize faster" ,ali nakon ukljucenog ne radi mi ... :(

    Znam na sta se odnosi ,na proslim detonatorima koje sam imao radilo je ...(nakon klika "Minimize" brze je islo,takode kao i "Maximize"),a na ovim naJJnovijim detonatorima NE :( :?: Pa da pitam da li neko ima takav problem (ako ima da mi ovdje javi) !

    I jos da kazem da sam pokusavao ponovo Install detonatore (ali ne radi opet :( ). Ukljucivao,iskljucivao ponovo ne radi ....sad mi je trenutno ukljuceno ali nista ....

    Hvala svima ,
    :arrow:
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nisam primjetio da ova opcija ima ikakvog efekta. Kod mene su se prozori smanjivali i povecavali istom brzinom bez obzira da li je opcija bila iskljucena ili ne. Mozda na sporijim masinama ... Ko zna.
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Pa naravo da ces imat problema sa nvidiom? Sala , sala 8)
    Koja ti je graficka?
     
  4. abasi

    abasi Aktivista

    U njega ti je GF2 MX 400 64 MB !
    :wink:
     
  5. n1dal

    n1dal Aktivista

    Upravo tako
    :!:
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    A ljudi moj dragi...

    Detonatori 50.xx nisu za graficke ispod FX serije
    Ne kazem doslovno da NISU , nego jednostavno ne daju nista posebno novo , samo ti useru i ono sto je radilo.
    Citam newse , slicne probleme prijavilo NN jusera kompjutera...
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    a i pad performansi nije za odbacit... napiso sam već u nekom postu da 5x.xx driveri u odnosu na 44.03 "gutaju" oko 1000-1100 3dmarkova, znam da nije neko mjerilo, al nije baš ni malo (gf2mx ima kompletan rezultat oko 1500).