Problem sa wlm 8.5 ???

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ReNNo, Nov 6, 2009.

  1. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Upravo pokušavam da se spojim preko Live Messengera verzije 8.5 ali dobijam ovu poruku...

    Da li neko jos ima ovih problema?
    Malo mi je nelogicno da stare verzije odjedanput samo meni postanu nevalidne.
    Kada kliknem NO, samo ugasi prozor i ne mogu se konektovati, ako kliknem DA, messenger se apgrejda na najnoviju verziju koja meni ne godi.
     

    Attached Files:

    • da.png
      da.png
      File size:
      24.3 KB
      Views:
      652
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dosta ih ima taj problem ovih dana, samo sto kod nekih ne radi ni nova verzija.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je cudno sto nekima to ja vlja a nekima ne i ako imaju iste verzije. Mom jaranu je davno to izbacivalo, da mora instalirati novu verziju. Pa sam se napatio jer mu ni nova nije radila. nekako mu vraztim 8.1 i nakon nekog vremena opet mu zatrazi update i sad je mislim na 14-ci.

    Meni je gotovo nedavno izbacilo da moram instalirat zadnju verziju, iamo sam 8.1. Sad mi fercera 14. Probaj onda update. Pa koristi novu kako predlaze.
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ma ide ova najnovija ali ne snalazim se najbolje pored onolike šminke...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    I meni se gadila a sad mi svejedno. Sta me briga.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada smo kod MSN-a, liku pise ispod njegovog nick-a:

    [​IMG]

    Sad kao jel.. pridruzio se osobi oov ono. Ali, on nju cijeli dan pokusava dodat u kontakte i ne moze. TA osoba uspije njega dodat ali nista.

    Sad.. zasto se njemu prezentuje da se kao pridruzio toj osobi i ako nije ? I mogu kliknut na tu osobu samo nisam.. da ne ugrozavam pribvatnosti bla bla nemam pojma.

    Kako ovo da ne bude transparentno svima s kojima pricas ?
     
  7. Toka

    Toka Aktivista

    ReNNo - samo odes u properties od .exe MSN-a i podesis ono compatbility da radi kao na Win 2000.To bi trebalo da pomogne,isto ovo pomoaze ako imate SP1 pa vam MSN trazi SP2.
     
  8. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Hvala Toka.
    To je rješilo problem...
     
  9. Toka

    Toka Aktivista

    Nema na cemu.
     
  10. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Evo danas se sestri javio isti problem, pokusao sam ovo sto je Toka preporucio ali nije uspjelo, tako da sam instalirao WLM 2009.

    Mislim da Microsoft igra prljavu igru kada je u pitanju MSN 8...smrdi do neba!
     
  11. Venom

    Venom Aktivista

    To nije "Problem" ili bilo kakav bug. Vec microsoft navodno ne dozvoljava rad starih messengera radi nekih sigurnosnih propusta...
    Kad tad ce svi morati instalirati zadnji :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Da raja u inat ne predje na yahoo.