1. erol_brcak

    erol_brcak Novi član

    :smt006 :smt006

    Pozdrav ljudi!

    evo ovako,inace jos uvijek imam arhaicni komjuter sa a7n8 maticnom,2500+ bartonom,fx5200 grafom,no neki dan mi rodjak posudi na duzi period sapphire hd2600XT agp i ajd uvali je ja,instalira drajvere (inace na ati-ovoj stranici nema apdejta za ovu grafu,bar ne za agp)

    no,instaliram ja CoD 4,nece da pokrene,odradim sve ponovno,opet nece.ajd instaliram ja sad neku drugu igru,opet nece da pokrene,instaliram kasnije devil may cry demo sa Gameplay-ovog "poklon dvd-a",opet nece da pokrene.

    svaki put javlja jedan te isti error ,ovaj

    [​IMG]
    [​IMG]

    ja kontam da nije sto imam xp SP3,zaista ne znam.

    znate li vi? :? :?
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    HD2000 AGP grafe su poznate po belajima, sulu je imao zestokih problema sa jednom. Probaj sa nekim drugim driverom, npr. onim sto je dosao na CD-u uz graficku. Takodjer moze biti do SP3, a moze biti i do losije instalacije na Gameplayovom CD-u.
    BTW nema ovdje price "nisam dobro krekovo" :wink:
     
  3. GW

    GW Moderator

    Nije ti ovo pijaca sinko. Malo kulture ne bi bilo loše kad već tražiš nešto.

    edit: hurma, ja mu ne bi ni odgovorio na ovo.
     
  4. erol_brcak

    erol_brcak Novi član

    da,drajvere sam instalirao upravo sa cd-a koji je dosao sa grafom jer kao sto rekoh apdejta na ati-ovoj stranici nema ( za agp 2600 seriju )
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pravila se nalaze u svakom podforumu, zar je to toliko tesko procitati. I nije to nikakva interna spika, to je postivanje zakona.

    Evo jos jednom, posto vidim da ovo nije jasno.
     
  6. erol_brcak

    erol_brcak Novi član

    ok,sooooori,nisam znao zaista!

    evo editovat cu postove!

    sooori! :oops: