problem

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Mar 10, 2012.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    naime, od danas ne moze ni jedna igrica, bilo koju da pokrenem, udje u igricu normalno, i kad treba krenuti igrati, display pocrni, i pc se restartuje, ali ostaje crna slika na monitoru, iako ostavim par minuta, ostane isto, moram ga onda rucno gasit pa upalit, ulazio sam u bios i stavljao na default postavke, ali ne pomaze.
    u cemu je problem, da li zna iko, da li se kome javljalo slicno, koristim win8, mada ne vjerujem da je zbog toga, jer su igrice radile normalno, updateovo sam i na najnoviju verziju drivere od gpu, ali ni to ne pomaze. HELP!

    neko?
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jeli i dalje imas dvije HD 5970?
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne, vec duze vrijeme, sad sam na gtx460, zasad
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni se tako slicno desi kad OC nije stabilan, ali cuo sam da se desava i kada uleti neki power saving mehanizam. Naravno ovo sve sto sam rekao je vezano za grafu.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    oc nije radjen, sve sto ima veze s powersaving sve to gasim, mada mi je cudno, juce je sve bilo u redu, al eto danas skinuo bf2, krenuo igrati nakon 10 sec jednostavno mi se to desi, nakon toga probao ostale igrice, isti problem

    brisao drivere od gpu, instalirao, dzaba
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Probaj system reinstalirat.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    to je jedino sto mi je sad i preostalo, samo da nadjem opciju na win8 kako da to brzinski odradim :)
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    brisite temu, problem je u coolerima od gpu, ne rade