Procjena: MSI Dominator

Discussion in 'Računari i komponente' started by ming, May 19, 2020.

  1. ming

    ming Veteran foruma

  2. eDeal

    eDeal Novi član

    sve extra medjutim slabo cijenjeni laptopi , trebali bi biti zadovoljni za sve izmedju 1300-2000KM
    mi smo prodali neuporedivo jaci , prava zvijer od gaming laptopa :GTVR73 7rf TITAN PRO 4K tek nakon 5mj za 2900KM skoro potpuno nov i placen oko 8000KM
    https://www.msi.com/Laptop/support/GT73VR-7RF-Titan-Pro
     
    Last edited: Aug 31, 2020
  3. Filozof

    Filozof Aktivista

    Nismo mi trziste za takve laptope, vidim da si neka firma (vlasnik, uposlenik, sta li vec nije bitno), ali da prodas laptop ovdje kod nas za 3 milje maraka ti je jednom u godini tako da ti je najbolje da takve stvari uopste ne nabavljas sem ako bas bas nemas dobru cijenu na njega... Kod nas ti najvise ljudi ide na "budzet" varijante i ono "best for buck" tako da cini mi se najpametnija investicija ovih dana bi bila na ryzen procesore i ove budzet ryzen laptope, performanse su vrh a cijena taman, ako imas nekog dilera da ti nabavi ryzen 3, ryzen 5 procesora uz to i nekih ploca pa da napravis deal sa mobo+cpu kompo po nekoj extra cijeni... meni jos uvijek najbolje idu stvari stare par godina, neki intelovi i5 procesori, 8-16gb rama, grafa neka da gura fortnite na medium i hopa, nisam firma ovo mi je hobi pored posla, tako da ne ganjam da budem na tim stvarima dobar par stotina, al eto par konfiguracija mjesecno tih budzet varijanti izadje me fino, e sad mogu mislit koliko bih mogao prodati da se time bavim full time i da uzimam dijelove na veliko iz vana... I boga ti na ovaj website stavite odma na sliku artikla "novo" ili "polovno" da ne moram ulaziti na artikal non stop :D

    @topic https://www.olx.ba/artikal/39414024/laptop-hp-envy-17-i7-6700hq-16gb-gtx950-4gb-ddr5/ evo nesto slabiji od tvog sto se tice grafe i ekrana (ako je kod tebe UHD varijanta) za 1050KM a cijena vjerovatno nije fiksna pa bi se mogla jos stoja spustiti sigurno, pa eto nekako da se ravnas po tome, ja licno bih bio zadovoljan a i ne bih ocekivao vise od 1200 da mi neko da u kesu.