Prodaja računara

Discussion in 'Računari i komponente' started by e30, Jan 12, 2007.

  1. e30

    e30 Novi član

    Koliko vrijedi ovakva konfiguracija:

    Pentium 2.4GHz

    RAM 256
    DVD čitač
    HDD 40GB
    Brand: MAXDATA
    Grafika int 64MB
    miš i tastatura
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    300 KM maksimalno i to da budeš sretan ako izvučeš toliko.
     
  3. e30

    e30 Novi član

    Zaboravio sam napisati da je bez monitora, dao bih ga za 200KM, jer mi je pravo hitno moram platiti kaznu, ne dam ga ni pfeninga ispod pa makar morao u zatvor (nije ništa strašno, saobraćajni prekršaj).

    Ja sam u Knjicu, ako je neko zainteresovan u obzir dolazi kućna dostava za Sarajevo i Mostar (i sva mjesta koja se nalaze na tim putevima).

    Ja mislim da je cijena ok!!!
    Ustvari i više je nego ok!!!
     
  4. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Dvije stoje su taman (m) ...cijena je ok
     
  5. TopniK

    TopniK Komšija

    Vidio sam da je bez monitora. Nedaj ti to ispod 250 KM. Ja sam ti cijenu naveo na osnovu cijena računara u Tz.

    Uglavnom prije dvije sedmice ja sam rođaku uzeo Intel Pentium 2.0 Ghz, 512 MB DDR, GeForce2MX 32 MB (integrisana), 40 GB HDD i 17'' monitor za okruglo 400 KM. Otprlike su iste cijene kod svih računara slične konfiguracije.

    Monitor je negdje oko 70 KM.
    256 MB DDR je oko 30 KM.

    Znači tvoj kao takav (bez monitora i 256 MB manje) bi trebao biti 100 KM jeftiniji od navedenog. Ali eto, daj ga za 250 i svi su sretni.
     
  6. e30

    e30 Novi član

    Ma znam brate, ovaj je kupljen po dilerskoj cijeni. Trenutno mu j enabavna sa 17" Flat (koji je 70) 350KM

    Znači na dilersku cijenu se još "nabaci" 50 - 100KM i svi sretni.

    Ali meni treba $

    Ako ga ne prodam za dva dana koliko mi je ostalo od roka uplate za kaznu nedam ga ispod 250.

    Trebam kintu, jebi ga
     
  7. russ-co

    russ-co Komšija

    mozes li ga prebaciti do SA? mogao bih organizovati i da se kupi u konjicu jer imam dosta raje dole al volio bih da se prebaci ovamo jer se ovi slabo kontaju u kompove :) imas PM