Prodajem 3 monitora

Discussion in 'Računari i komponente' started by emirz, Aug 4, 2006.

  1. emirz

    emirz Novi član

    15" Packard Bell dajem za 20 KM samo da ga se rijesim
    17" Viewsonic 50KM
    Silicon Graphics 1600SW ...ja ga platio oko 1500 KM polovnog, dajem za 350, digitalni je pa ja mislim da je samim tim potrebna novija graficka kartica,ja nemam jack da ga prikljucim...iz Sarajeva sam pa ako ko hoce nek se javi
     
  2. Nihad

    Nihad Aktivista

    Pozdrav, ja sam zainteresovan za ovaj Siliconov monitor. Evo tek citam neku njegovu dokumentaciju sa Interneta pa jos ne znam detalje, ali reko da se na vrijeme javim.

    Posalji mi svoj broj tel. na P.M. (private message), a ja cu svoj sad tebi poslati pa ako hoces direkt me nazovi.


    P.S.: I ovaj mali Packard bi mi mozda trebao :)
     
  3. emirz

    emirz Novi član

    eh...packardov sam obecao tamo na onoj temi poklon PC...a za siliconov eto vidi...sta ja znam...ja ga nikad nisam uspio ukljuciti...
     
  4. Nihad

    Nihad Aktivista

    Znaci kao sto smo pricali na PM-u, SGev mi ne pase, a sto se packardovog tice ne treba mi vala ni on jer nemam sad za to vremena.


    Zelio bih jos samo reci svoje misljenje za poklon masinu. Ako je taj monitor "los" (a pretpostavljam da jeste) NE DAJI ga za poklon jer to je medvjedja usluga! Na njemu ce dipliti neko dijete kojem ce vid otici prije nego sto i vidi sise.

    Za 20KM ce ti ga neko drugi (odrasla osoba) uzeti i koristit ce ga za neke "servisne" uloge (npr. kada hoce da testira neki novi racunar itd.). Za to bih ga ja koristio kada bih ga uzeo.


    Ako hoces da pomognes, pravi sevab ti je da izdvojis 50KM i kupis mu DOBAR 15" monitor, ili jos bolje, ako se nadje jos par ljudi ovdje, sakupite jedno 100KM i kupite mu odlican 17" monitor, ravni ekran, folovi, TCO99 itd.


    Ljudi u ovim poklon masinama uglavnom napucaju procesor, RAM, graficku, jer toga danas ima na bacanje kod nasih dilera, a na kraju stave najsugaviji i najzuci monitor kojeg nadju.
     
  5. emirz

    emirz Novi član

    slazem se, samo sto monitor uopste nije los...
     
  6. Nihad

    Nihad Aktivista

    Pa ako je tako, onda samo naprijed :)

    Ja sam po cijeni pretpostavio da je monitor pred penziju.