Prodajem DVD/RW DL lightscribe

Discussion in 'Računari i komponente' started by Benq, Jan 7, 2006.

  1. Benq

    Benq Komšija

    Prodajem navedeni przac za 100KM zbog kupovine jace graficke kartice.Pod garancijom je jos godinu dana kupljen u skenderiji u eurosplet-u.
     
  2. russ-co

    russ-co Komšija

    moze li malo detalja, oznaka ako nista da vidim po netu o cemu se radi...i imas li racun za njega...
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Ima garanciju znaci svi papiri su tu, racun takodje placen je 135KM. Detaljnije neznam dok ne dodjem kuci trenutno sam na poslu, jesi li zainteresovan za navedeni pisac?
     
  4. russ-co

    russ-co Komšija

    daj prvo oznaku da vidim o cemu se radi, imam skoro nov NEC 3550 pa da vidim performanse, sem lightscribe kojeg ovaj moj nema
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    Evo ovo pise na garantnom listu DVD RW PHILIPS DVDRW16LSK. Valjda ce ti to pomoc...
     
  6. Benq

    Benq Komšija

  7. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Koliko je preshao? :?:
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Ja sam ga koristio 20ak dana al sam dobio jos jedan dvd rw pa mi je ovaj tako rec visak.
     
  9. k!b¤

    k!b¤ Aktivista

    ovo je Benq 1625 - dobar pekac ako je ispravan (ne bih ga na tvom mjestu uzimao sem ako je pod garancijom u Printexu).
    cijena je povoljna - nov je 150km.
    ako ti nije neophodan LightScribe a s tim 3550 nisi zadovoljan, moja ti je preporuka da ides na 1640 dok ga jos imaju u Printexu - jos nema boljeg od njega u svijetu. kosta oko 100km.
     
  10. Benq

    Benq Komšija

    Moze i prodaja tog Philips DVDrw za 100 KM ili ako vam se vise isplati moze i zamjena za neku dobru memoriju od 512MB DDR400, na pocetku sam rekao da mi novac od przaca treba za graficku al eto stalno ima nekih izmjena jer prece od preceg uvijek postoji :wink:
     
  11. russ-co

    russ-co Komšija

    a posto su diskovi koji podrzavaju lightscribe? a DDR ti imam 2x256 Samsung i ELIXIR, PC400 i V-Data PC333 al 1x512MB...

    ...sto se tice NEC3550 prezadovoljan sam al reko' ako je ovo nesto bolje sto da ne....
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    To vjeruj mi neznam mada raja koju sam pitao za te diskove kazu da su oko 80 feninga/kom, al dajem uz przac i 2 LightScribe cd-a , dobio sam u pakovanju 3 cd-a al sam testirao na jednom cd-u kako pise i ok je to je bilo samo testa radi i super je stvarno al sta ce mi 2 przaca :). Koliko cijenis tu memoriju od 512MB DDR333 jer mi i treba samo jedan modul pa mozemo se dogovorit ako hoces ;)
     
  13. Benq

    Benq Komšija

    Evo cijena przaca je sad 90KM jer mi trebaju te pare. Nize od toga stvarno ne mogu jer je nov sa racunom i garancijom.
     
  14. russ-co

    russ-co Komšija

    dam ti DDR i 20KM...a bilo bi dobro da neko napise koja je cijena tih lightscribe diskova, jer ove standard placam po 0,6-0,7...
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Oko 1.5km za CD-R, DVD ne znam.
     
  16. Benq

    Benq Komšija


    Prodato je izvinjavam se sto prije nisam javio.
     
  17. k!b¤

    k!b¤ Aktivista

    min. 6-7km a najprije ce biti 10ak.
     
  18. Benq

    Benq Komšija


    Ma ne vjerujem da je toliko pa nije vala nesto posebno pa da bude toliko skupo, a svasta moze bit jer LightScribe tek dolazi kako treba na trziste a nije bas ni jeftin.
     
  19. k!b¤

    k!b¤ Aktivista

    065678300
    pitaj verbatim ls dvd stopo su...