Prodajem Radeon 9200, 128bit, 128MB

Discussion in 'Računari i komponente' started by Ace_, Feb 6, 2006.

  1. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Prodajem Radeon 9200, 128bit, 128MB - cijena 70KM. Nova Radeon 9250 128bitna(ista kartica, novo ime) je 100KM, 128bit sam zacrnio da ju nebi pomijesali sa 64bitnom od 128MB koja je dosta slabija od ove. Uz nju cu sprziti CD sa najnovijim Omega 6.1 driverima :D s kojima ju mozete clockati i optimizirati, kartica i dalje pokrece sve najnovije naslove s tim da cete morati skresati detalje(HL2 sam igrao u 1024x768medium, a Doom3 u 800x600low sjenke off), cijena se moze spustiti zavisi tko placa postarinu ako ja onda je 70 ako kupac onda manje
    Nisam iz Sarajeva nego iz Bihaca
     
  2. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Prodano za 60KM lockajte please
     
  3. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Pa sto nisi reko,uzeo bih je ja za 65! :mrgreen:
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    e ja spamera :evil:
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa i ti si za 7 dana nabio 30 postova, a on za 2 mjeseca ima 47 tako da se vidi ko je ovdje spamer :wink:
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    4 posta dnevno nije puno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Ne znas da su ovdje naoruzani sa Boforsima, mitraljezima, stingerima i blanjama.


    Imamo i crnu falangu spremi se trollove sa gayming area-e obozavamo.
     
  8. Ace_

    Ace_ Aktivista

    evo da ne otvaram novi topic kad vec ovaj necete lockati,
    ovu istu grafu odnio covjeku da provjeri i zove me kaze ne radi crn mi ekran, ja odem sve fino ustekano, lampica na monitoru blica i nema slike.
    Njegova grafa radi, kaze neka od 64MB(njubara), ploca mu je neka ASrock mislim da je agp8x utor ali i sa 4x nebi trebalo srati, znate li do cega bi moglo biti hitno je!
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    iskljuciti fast writes u biosu mozda?
     
  10. wacko

    wacko Aktivista

    jel mozes upaliti windowse bez drivera ako moze onda uradi ovako. Obrisi drivere i stavi ih ponovo kada restartujes komp ode na opcije drivera i nadjes tamo ima opcija zove se smartgart: eh tu iams nes pisse of 4x 8x t i stavi na off. zatim otidji u bios i provjeri jel u biosu grafa radin na agp 4x. Eto probaj to pa javi
     
  11. Ace_

    Ace_ Aktivista

    nema slike nikako, nemogu u BIOS, a kod mene radi savrseno, ima li ko dalje ideja
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zna se to desiti, pogotovo ako nije unistalirao staru grafu prije nego je ubacio ovu.

    Probaj load-ovati bios defaults, i usput izvadi grafu i ocisti kontakte gumicom.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ama vidis da ti covjek kaze da mu ne radi nikako graficka. znaci nema slike nikako, ne vezano za drivere! sto se biosa tice moze imati instalirane i drivere od 7800gtx boli ga... ti vidi drug jesi li je dobro usteko' ja kad sam tek postavljao ovu svoju 9800 nije bila dobro uklopila (mada sam je ono uklopio) ostala je maaaalo na pocetku ne uklopljena i nije radila. kada sam je fino postavio proradila je. a i vidi, mozda mu je napojna BAS slaba :) pa ne moze pogurati 9200 :D
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    AKo je naponska gurala mx-icu ili bilo koju drugu sa 64mb, pogurat ce i 9200.

    Uglavno, ako grafa radi kod tebe, znaci da nije do nje.
     
  15. 3125

    3125 Komšija

    Tako je i meni bilo na prvoj grafickoj (ne znam koja znam samo da je 20 puta slabije od Voodoo 2 2MB)
     
  16. Ace_

    Ace_ Aktivista

    dobro je ustekano, radi ventilator ali nigdje slike
     
  17. wacko

    wacko Aktivista

    jarane ako trazi pare nazad ne daj. dokazao si da je ispravna i da kod tebe radi. mozda je i on prije toga ens zeno...
     
  18. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Lijepo sam ti nudio 65 KM! :mrgreen: :mrgreen

    Deinstaliraj drajvere, ugasi komp,otvori ga, izvadi grafu, loaduj BIOS default, vrati grafu (dobro je utakni), upali komp, instaliraj drajvere i trebalo bi da radi.

    A tako ti Wacko radis! Slozis nekom trulju, pa onda neces pare da vratis! Dobro je da znam da od tebe ne treba nista uzimati! :smt002
     
  19. wacko

    wacko Aktivista

    eto ubuduce pazi se... :evil: