[Prodan] Laptop NoteBook Intel Core i3 15.6" 4GB DDR3 320GB

Discussion in 'Računari i komponente' started by EdinB, Sep 9, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    Po meni vrijedi bar 60% cijene novog ako je u dobrom stanju. Nista mi ne znaci ako mu je ostalo jos 2-3 mjeseca garancije.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    Pa valjda znas koliko garancija vrijedi za laptop. Sta mislis sto ljudi kupe dodatnu godinu-dvije garancije? :roll:

    Evo taj model, samo disk nesto manji, cijena 1311KM, nov sa garancijom 1 god.
    http://www.genelec.ba/cart.php?sta=view ... &cid=16736

    Ako je taj njegov polovan, dobro ocuvan, bez garancije, moja procjena je nekih 650KM, tj. 50%.

    Ukoliko si voljan dati 60% od cijene novog za polovan laptop, imam jarana prodaje nov neotpakovan Asus, ne znam tacno model, ali slicnih karakteristika kao ovaj Acer. Hoces dati 80% od cijene novog s garancijom? :D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    A sta je tebi cilj sto vise oboriti cijenu ovdje? Ja govorim sta je realno. I drugo je doplatiti 2 godine garancije a drugo kako sam rekao da mu je ostalo jos 2-3 mjeseca od tih godinu dana. Ti bi dao 80% cijene novog ako je ostalo jos 3 mjeseca garancije?
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    I ja govorim sta je realno. Koliko ja vidim, ovaj nema garanciju nikako, ne znam kakva 2-3 mjeseca ti spominjes. Samim time ne vrijedi vise od 650KM, barem po meni. Ti mu daj 900KM, ako mislis da vrijedi.
    Ja bih dao 80% od cijene novog samo ako ima garanciju 11 mjeseci i nema tragova koristenja. Inace bi doplatio onih 20% i uzeo nov s punom garancijom. A ja sam tebe gore pitao, da li bi dao 80% od cijene novog s garancijom za nov (neotpakovan) laptop bez garancije? Ako vec dajes minimalno 60% za polovan bez garancije...
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    Hajd da ti pojasnim :). Pretpostavimo da je ostalo jos 3 mjeseca garancije, koliko bi ti onda dao? A to sto kazes nov neotpakovan, ja takve ne kupujem. Radje bih kupio neki za koji prodavac kaze da ga je koristio i da je polovan a ne kad kaze nov neotpakovan al eto istekla garancija :D.
     
  6. neko

    neko Aktivista

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    e jeste i vas dvojica dva mentola, jedan kaze 50% a drugi 60% i ubjedjuju se...nadjite se na 55% i vozdra.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    Mentol si :D 10% je 130KM pa i nije malo.
     
  8. EdinB

    EdinB Novi član

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    Mislio sam prodaje li se polovni, hvala vam na linkovima, tako nesto sam trazio, nisam znao gdje da pogledam, registrovao sam se ovdje jer je ovaj forum bio pri vrhu Google kad sam trazio.

    Usput, kupljen je prije par mjeseci, znaci garancija postoji i vrijedi.


    Mozete li mi reci gdje bi vi stavili oglas da se ovo proda kad bi vi prodavali, imam do kraja sedmice samo.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    Dao bi 700 umjesto 650 za 3 mjeseca garancije. I nisam mislio istekla garancija za nov neotpakovan, vec garancija koju ne mozes ostvarit, negdje preko bare ili tako nesto :)

    Trebao si navesti da ima garanciju. Ako ima garanciju kod nas u radnji stavi onda oko 850-950KM, zavisi koliko je ostalo garancije 8-10 mjeseci. Osim ako dmr nema primjedbu :D :D
    Stavi na pik, market, bihnet i ovdje :)
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    Puno je to brate :D
     
  11. EdinB

    EdinB Novi član

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    Hvala jarane, to sam trazio.

    Nasoa sam pik, market, gdje je bihnet?



    Ova raja sto govore da je puno, nebojte se, ako ikog nadjem da je zainteresovan, sigurno ce se cjenkati sa mnom za sto manju cijenu, nece pozuriiri da mi daju puno za njega. Volio bih ga prodati za fer cijenu, moje pitanje je samo da li iko zna za koliko je slican prodat polovan u SA. Ovaj moj ima garanciju jer je kupljen prije par mjeseci.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Re: Laptop NoteBook Intel Core i3 330 15.6" 4GB DDR3 320GB H

    forum.bihnet.ba
     
  13. EdinB

    EdinB Novi član

    Re: [Prodan] Laptop NoteBook Intel Core i3 15.6" 4GB DDR3 32

    Prodan. Zahvaljujem na pomoci.
     
Thread Status:
Not open for further replies.