Program za ...

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Dzahdo, May 10, 2004.

  1. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Treba mi program za snimanje videa u backgroundu odnosno da se snima sve sto radim u nekim programima znaci da bude video , nije bitno kojeg formata , ovo mi treba hitnooo. ako ko zna :.. :shock: ..: zna sta mu je cinit . Vozdra
     
  2. kenci

    kenci Aktivista

    snagit
     
  3. abasi

    abasi Aktivista

    Ja sam cuo za Camtazia Studio,
    jaran ( Spider ) mi ga stalno koristi i nije los.

    Poz...
     
  4. Spider

    Spider Aktivista

    Eo tepSIJA ti rece Camtasia Studio!!!Ja ga koristim i dobar je :wink: .
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pitanje za program SnagIt

    Naime pokušavam snimiti nešto, bilo šta, ali uvijek je otežan rad sa mišem, probao sam igrati igru i snimati jednostavno nemoguće, probao sam nekoliko formata dok nisam popizdio...

    Dakle jel ovo samo u mene?
    Ili ovo baš ne može ili ima li neka tajna?
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Kod svakog :) . Jer to snimanje (bar kod mene) optereri proc 100%, a valja to staviti i na HDD dok ti igras, a hdd nema toliku propusnost.
     
  7. abasi

    abasi Aktivista

    Pa probajte sa Camtazia Studio ali mislim da i ona ima problema kada sebe snimate dok igrate igru.
    Meni se cini da je iskljucivo predviđena za snimanje desktopa i sta se na njemu odvija , sem igrica...

    poz...
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ah...

    Al kako pobogu onda ljudi prenesu neku igricu u AV ? kako snime ?

    a mater mu...
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    To je bar lako ;).
    Imas grafu sa tv-izlazom i do tog kompa tv grafu sa tv ulazom :D.
    a vjerovatno ima i neki program specijalno za to. Nisam se nikad time backao jer mi netreba.
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Snagit sve radi "on the fly".

    Pravi bmp captures od slike, koje su minimalno 2.3 mb. 25 takvih pravi svake sekunde, i komprimira ih u avi. Pa ti sad kontaj :) Ako hoces da snimas nesto iz igri, probaj fraps. Sve zavisi od igre do igre, hoce li zapinjati li ne.
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Da...to sam imao u vidu

    Cak sam stavljo UT2004 na rezoluciju ispod 640x480 :)
    Al nece pa ...

    Zar FRAPS to moze? bum probal ko so bi rekli braca sa zapada, sjevera i juga :)